Forum

wzory tipsów

Link do tego posta wzory tipsów

Gosc

Gosc

W serwisie od dnia:
2009-07-17 16:24:32

ilość postów na forum:
130

Mam tipsy już kilka lat i już mi się znudziły proste wzory tipsów. Ostatnio wybieram mocne kolory, albo rzucające się w oczy zdobienia. Niektóre koleżanki zarzucają mi, że wzory tipsów powinny pasować do mojego wyglądu i ubrań, zastanawiam się czy mają racje. Cięzko się przeciez ubierać na turkusowo przez miesiac, jak mam takiego koloru wzory tipsów ;/
Link do tego posta wzorki na tipsy

majawww

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:45:25

ilość postów na forum:
26

Pracowałam kiedys w gabinecie kosmetycznym i umiem robić wzorki na tipsy Ja robie sobie raczej jasne stonowane wzory bo nie lubie takich zbyt rzucających się w oczy ale wiele dziewczyn lubi wzorki na tipsy mocne często błyszczące lub jaskrawe. Traktują to bardziej jak bizuterię i nie dopasowują do nich ubrań.  
Link do tego posta tipsy wzory

mamba090

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:49:38

ilość postów na forum:
23

tipsy wzory powinny do czegos pasowac, a nie ze ubierasz sie na czerwono i masz do tego złote tipsy wzory powinny albo byc w miare nautralne albo dopasowane do bizuterii lub ubran
Link do tego posta wzory na tipsy

KamilaR

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:42:16

ilość postów na forum:
26

a dla mnie wzory na tipsy szczegolnie te kolorowe to wiocha. Paznokcie powinny być jednokolorowe a nie jakiś wzorki kwiatki czy brylanty ! wzory na tipsy w ogole nie powinny istniec ! a tak na prawdę nie powinny tez istniec tipsy ! bleeeech
Link do tego posta

jonaska

W serwisie od dnia:
2009-11-30 13:17:38

ilość postów na forum:
5

użytkownik KamilaR napisał:

a dla mnie wzory na tipsy szczegolnie te kolorowe to wiocha. Paznokcie powinny być jednokolorowe a nie jakiś wzorki kwiatki czy brylanty ! wzory na tipsy w ogole nie powinny istniec ! a tak na prawdę nie powinny tez istniec tipsy ! bleeeech

To Twoje zdanie.
Jedni wolą białe, inni czarne, a inni różowe.
Możesz dobierać zdobienia do pory roku, do barw otoczenia. Przyroda jest najlepszą dla mnie podpowiedzią.Dobierać możesz do biżuterii, ulubionych kolczyków itp itd. U mnie wzór na paznokciach zależy czasami od mojego nastroju.
Zdobienia trwałe nie muszą pasować zawsze do Twojego stroju, bo jak pisałaś, trudno cały miesiąc ubierać się na np. turkusowo:)
Link do tego posta

szulka

W serwisie od dnia:
2010-01-26 09:12:02

ilość postów na forum:
5

Wedlug mnie paznokcie powinny pasowac do temperamentu danej osoby, oraz do okazji, czy maja to byc paznokcie codzienne, sylwestrowe, slubne, imprezowe :) Moje paznokcie akurat sa wizytowka i reklama w jednym, wiec ja sobie pozwalam na rzucajace sie w oczy, cieniowane kolorowymi akrylami dlugie pazurki :)
Link do tego posta

Marijory

W serwisie od dnia:
2012-07-20 19:38:58

ilość postów na forum:
101

IP : 80.52.171.85

według mnie jak tipsy to powinny być stonowane