Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje dłonie / Wybielanie pozółkłych paznokci

Forum

Twoje dłonie

Wątek: Wybielanie pozółkłych paznokci

Wybielanie pozółkłych paznokci

Link do tego posta Wybielanie pozółkłych paznokci

malwinka

malwinka

W serwisie od dnia:
2017-05-10 13:33:19

ilość postów na forum:
11

IP : 128.90.25.2

Niewiem skąd mi sie to wzieło ale i u rąk i u stóp mam takie brzydko żółte paznokcie. Jeszcze stopy bym mogła przebolec no bo rzadziej sie je odsłania, zwłaszcza teraz ale dłonie… przeważnie maluje ciemnym lakierem zeby to zakryc ale po zmyciu jest tylko gorzej, nie mam pojęcia co to. W sieci piszą o paście do zębów, cytrynie albo sodzie oczysczonej . Czy ktos z was wypróbowywał takie sposoby i zadziałąło?
Link do tego posta

nadyjka22

W serwisie od dnia:
2017-10-25 14:34:47

ilość postów na forum:
13

IP : 185.29.167.121

soda oczyszczona to podobno na zęby, o paznokciach nie słyszałam. palisz papierosy? podobno od tego mogą sie robic żółte paznokcie tyle ze raczej u rąk a jak u ciebie jeszcze stopy… nie wiem
Link do tego posta

SulphurBuskoZdroj

W serwisie od dnia:
2017-08-04 09:08:44

ilość postów na forum:
9

IP : 128.90.25.58

Częste stosowanie lakieru może przyczynić się do zażółcenia paznokci, zwłaszcza jeśli preferujesz ciemne kolory i nakładasz lakier, nie stosując uprzednio bazy. Warto pomyśleć nie tylko o kolorze, ale też kondycji Twoich paznokci. Polecam odżywkę Agda “plus” http://www.sulphur.com.pl/agda-plus-2/, która zmniejsza łamliwośc paznokci, wyrównuje i redukuje zmatowienie płytki paznokcia, chroni np. przy częstym moczeniu rąk (zmywanie, prace porządkowe), a także wpływa korzystnie na wygląd wału okołopaznokciowego. Warto też na jakiś czas zrezygnować z lakieru, aby dać paznokciom trochę odpocząć od zmywacza i stosować w tym czasie wyłącznie odżywkę.
Link do tego posta

malwinka

W serwisie od dnia:
2017-05-10 13:33:19

ilość postów na forum:
11

IP : 185.29.167.97

moze sprobuje jak będe miala urlop i nie będe musiala pokazywac się ludziom z tymi rękami. Bo jak chodze do pracy to jednak wolę miec lakier zawsze to lepiej wygląda. denerwuje mnie ta sytuacja bo dbam o swój wygląd a niestety paznkocie to moja zmora juz od dawna :/ a masz moze jeszcze jakies pomysly co z nimi zrobić by lepiej wyglądały?
Link do tego posta

SulphurBuskoZdroj

W serwisie od dnia:
2017-08-04 09:08:44

ilość postów na forum:
9

IP : 128.90.25.68

Polecam stosowanie rękawiczek przy sprzątaniu, zmywaniu - zawsze to ochrona płytki przed bezpośrednim narażeniem np. na płyn do naczyń. Przy stosowaniu kremu do rąk warto wcierać go też w paznokcie, aby zadbać również o skórki koło paznokci, które często bywają suche i zadzierają się, tworząc bolesne ranki. Zwróć również większą uwagę na swój jadłospis - słabe i łamliwe paznokcie mogą być objawem częstego u kobiet niedoboru żelaza czy zdarzającego się znacznie rzadziej niedoboru witaminy A.
Link do tego posta

kasiapiekarska

W serwisie od dnia:
2018-02-07 12:32:55

ilość postów na forum:
1

IP : 95.160.244.216

O, dzięki za rady, ja też się borykam z problemem przebarwień na paznokciach, niestety :(
Link do tego posta

kosemka

W serwisie od dnia:
2019-09-26 14:25:05

ilość postów na forum:
17

IP : 91.241.62.187

A jak w końcu jest np z cytryną? Soda na zęby to wiem, ale może niszczyć szkliwo. Z paznokciami mogłoby nawet być gorzej..