Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje dłonie / Sposób na skórki przy paznokciach

Forum

Twoje dłonie

Wątek: Sposób na skórki przy paznokciach

Sposób na skórki przy paznokciach

Link do tego posta Sposób na skórki przy paznokciach

KamilaR

KamilaR

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:42:16

ilość postów na forum:
26

Mam grube skórki przy paznokciach, strasznie mi się nie podobają. Kupiłam płyn do skórek z Joko i nie działa tak jak trzeba. Możecie polecić jakiś lepszy preparat ? Byłabym bardzo wdzięczna.
Link do tego posta sposób na skórki przy paznokciach

Wiolabib

W serwisie od dnia:
2009-07-28 10:36:51

ilość postów na forum:
8

moze powinnas zacząć odsuwac skórki patyczkiem bambusowym, jeśli to nie pomoże pozostaje jedynie wycinanie skórek cążkami-ale to jako ostatecznosc, niewykluczone, ze jesli zaczniesz wycinac skorki to beda narastac jeszcze wieksze
Link do tego posta

Anna01

W serwisie od dnia:
2009-11-02 11:36:26

ilość postów na forum:
8

Świetne efekty daje manicure frezarkowy oraz pielęgnacja skórek i wałów paznokciowych preparatem na paznokcie i skórki z australijskiej serii flexitol. Przy systematycznym stosowaniu kremu problem suchych skórek znika, a paznokcie są w znacznie lepszej kondycji. Jedyny minus tego specyfiku to niezbyt przyjemny zapach.
Link do tego posta

fido

W serwisie od dnia:
2010-05-12 13:32:33

ilość postów na forum:
76

IP : 91.150.221.148

moja znajoma wycina skórki takim specjalnym dłutkiem do paznokci i jej paznokcie wyglądają bardzo ładnie. odsuwanie grubych skórek to jakieś nieporozumienie, bo wyglądają jeszcze gorzej. na grube skórki może pomóc płyn z Sally Hansen. Od razu powiem że ma duży minus - cene ;/
Link do tego posta

Marijory

W serwisie od dnia:
2012-07-20 19:38:58

ilość postów na forum:
101

IP : 80.52.171.85

ja mam taki odcinacz i je poprostu usuwam sama;d