Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje dłonie / problem z paznokciami

Forum

Twoje dłonie

Wątek: problem z paznokciami

problem z paznokciami

Link do tego posta problem z paznokciami

Wiolabib

Wiolabib

W serwisie od dnia:
2009-07-28 10:36:51

ilość postów na forum:
8

post moderowany

dbam o dlonie i starm sie zawsze miec wypielegnowane paznowcie, ale niestety od jakiegos czasu moje paznokcie sie rozdwajaja, na niektórych pojawily sie rowniez poprzeczne "bruzdy" nie wyglada to ladnie... nie wiem jak mam temu zaradzic, a to dla mnie bardzo wazne uwazam, z e dlonie to wizytówka kobiety. Czy macie jakies sposoby na wzocnienei paznokci?
Link do tego posta pazokcie

Myszka80

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:24:39

ilość postów na forum:
21

ja używam odzywki wzmacniającej płytkę paznokciową i odżywiam skórki oliwką, może jakiś suplement diety wzmacniający paznokcie powinnaś zastosować
Link do tego posta paznokcie

f

W serwisie od dnia:
2009-07-21 13:34:23

ilość postów na forum:
5

mysle, ze problem jest spowodowany brakiem witamin, zaopatrz sie w jakis suplement diety poprawiajacy kondycje paznokci
Link do tego posta

Magnolia

W serwisie od dnia:
2011-06-09 08:54:33

ilość postów na forum:
2

IP : 178.37.231.116

Wiola miałam podobny problem. Poszłam z tym do koleżanki, która jest manikiurzystką i dała mi odżywkę keratynową Gal. PO około dwóch tygodniach (stosowałam ją co drugi dzień) paznokcie zrobiły się mocniejsze i ładniejsze. Teraz już mi się nie rozdwająją. Trzeba je wzmocnić, bo to oznacza, że masz słabe płytki paznokci.
Link do tego posta

Mojka

W serwisie od dnia:
2012-02-03 20:32:06

ilość postów na forum:
12

IP : 89.72.29.121

Napewno suplementacja dity ma znaczenie dla pięknego paznokcia. odpowiednie nawilżanie, unikanie mrozów tak jak to miejsce obecnie, czyli bez rękawiczek ani róż no i tradycyjnie pomoc z zewnątrz czyli jakieś odżywki. Może w formie olejku np. Phenomen Oil z Jessica. ponoć skuteczny i bardzo wydajny.
Link do tego posta

monikaa13

W serwisie od dnia:
2012-10-05 14:40:44

ilość postów na forum:
12

IP : 151.248.36.243

Kup sobie odżywkę z Eveline;)
Polecam.
Link do tego posta paznokcie

owieczka18

W serwisie od dnia:
2014-09-21 15:23:45

ilość postów na forum:
19

IP : 91.192.2.176

Hmmm kiedyś miałam podobny problem i dermatolog mi powiedziała, że to może być przez promienie UV (dość często chodziłam do kosmetyczki na hybrydy). Kazała smarować płytkę odżywkami, wcierać olejek arganowy i zrezygnować właśnie z tego rodzaju manicure. Długo szukałam czegoś na zastępstwo ale znalazłam :) Używam lakierów z serii miracle gel o fajnym hybrydowo - żelowym wykończeniu :)
Link do tego posta

esterka

W serwisie od dnia:
2016-06-27 13:04:11

ilość postów na forum:
25

IP : 83.5.224.170

Przed wyjazdem na urlop byłam w http://www.goodtimedayspa.eu/oferta/pielegnacja-dloni-i-stop/manicure bo miałam problemy z paznokciami. Nie bardzo wierzyłam w skuteczność jakichkolwiek zabiegów, ale byłam już tak załamana patrząc na ich stan, że pomyślałam, ach spróbuję, niech się dzieje, co chce. Okazuje, że w tej chwili to tylko zabieg tzw \'\'manicure japoński\'\' jest najbardziej skuteczny. Naprawdę widzę dużą poprawę i zdecydowanie polecam wszystkim paniom, które mają zniszczone paznokcie.