Forum

pocenie dłoni

Link do tego posta pocenie dłoni

ttt

ttt

W serwisie od dnia:
2009-07-23 11:56:35

ilość postów na forum:
3

post moderowany

jak zwalczyc pocenie dłoni ? czy jest jakiś lek na pocenie dłoni ? wiem ze gwizdy cos sobie wstrzykuja zeby im sie nie pociły, ale to pewnie drogi zabieg ;/
Link do tego posta pocenie dłoni

Malgorzata Nalewajska

W serwisie od dnia:
2010-04-30 12:55:55

ilość postów na forum:
4

IP : 77.236.28.18

Pocenie dłoni jest najczęściej związane z stanem układu nerwowego danej osoby i uaktywnia się w momentach zdenerwowania lub innych czynników psychicznych.

Profilaktycznie należy moczyć dłonie w wywarze z kory dębu lub naprze z szałwii i pokrzywy.
Jednak przy bardzo dokuczliwym poceniu się dłoni warto pić napar z pokrzywy i szałwii - 1 do 2 szklanek dziennie.

Pomóc może również posypywanie dłoni talkiem.
Link do tego posta

Okulinka

W serwisie od dnia:
2010-05-06 12:48:21

ilość postów na forum:
43

IP : 83.7.206.144

A ja słyszałam o podobnym działaniu rumianku. Niektórzy robią sobie napary i moczą w nich stopy. Ja nie mam tego problemu. Wydaje mi się zresztą że choć potliwość rąk jest kłopotliwa to w porównaniu do nadmiernej potliwości całego ciała, to mały pryszcz.
Link do tego posta plyn na nadmierne pocenie

adamsx

W serwisie od dnia:
2012-05-12 16:30:44

ilość postów na forum:
1

IP : 86.144.111.122

Istnieje bardzo dobry lek w plynie na pocenie sie dloni. Jest produkowany w Wielkiej Brytani i mozna go nabyc ode mnie. Zawiera w sobie chloride aluninium i pocenie ustepuje po tygodniu aczkolwiek kuracja trwa do trzech miesiecy i potrzebny jest zestaw 2-3 buteleczek tego leku. Pocenie ustaje w 100%. zainteresanych prosze o kontakt email gmbc75608@gmail.com