Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje dłonie / Mam słabe paznokcie

Forum

Twoje dłonie

Wątek: Mam słabe paznokcie

Mam słabe paznokcie

Link do tego posta Mam słabe paznokcie

Gabi85

Gabi85

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:48:21

ilość postów na forum:
29

Znacie jakiś sposób na słabe paznokcie ? Odżywka dobra? Domowe sposoby? Tabletki ? Coś? Żeby wzmocnić słabe paznokcie ?
Link do tego posta Wzmocnienie.

SNS

W serwisie od dnia:
2010-03-09 13:49:16

ilość postów na forum:
3

IP : 62.21.71.105

Witam.
Bardzo często Przyczyna słabych paznokci leży w organizmie - powoduje je brak witamin bądź składników mineralnych. Ale wiadomo każdy je co lubi :). Na początek od siebie polecam odzywkę NAIL TEK 2 stosuj ją codziennie. jest naprawdę świetny. utwardza paznokcie i jest dostępny nawet na allegro. Pozdrawiam
Link do tego posta

śnieżynka

W serwisie od dnia:
2010-05-07 08:10:54

ilość postów na forum:
63

IP : 83.4.197.44

Przyczyn tego, że masz słabe paznokcie jest kilka, może to być wynik tego, że brakuje ci witamin, zła dieta, albo nieodpowiednią pielęgnacja też może przyczynić się do tego, że paznokcie są słabe. Na pewno odpowiednie kosmetyki są pomoce, ale myślę, że jeśli ktoś ma słabe i łamliwe paznokcie może wziąć pod uwagę to, żeby wypełnić je żelem.
Moja koleżanka z pracy ma słabe paznokcie, nie mogła ich zapuścić, paznokcie były łamliwe.
w końcu zdecydowała się na to, żeby iść do pani Agnieszki Śladowskiej do Face & Body na żelowe i jest zachwycona, paznokcie wyglądają bardzo naturalnie. Może w Twoim przypadku też dobrze sprawdziłaby się taka metoda ??
Link do tego posta

marzena.kwiat

W serwisie od dnia:
2018-11-08 08:19:57

ilość postów na forum:
58

IP : 89.174.21.70

musisz przyjmować witaminy !!!
https://od-natury.pl/formeds-kolagen-z-cynkiem-w-proszku-30-porcji