Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje dłonie / kurzajka na dłoni

Forum

Twoje dłonie

Wątek: kurzajka na dłoni

kurzajka na dłoni

Link do tego posta kurzajka na dłoni

Iga84

Iga84

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:51:13

ilość postów na forum:
35

na prawej dłoni pojawiła mi sie kurzajka próbowałam z nią walczyc domowymi sposobami ale sie odnawia. Ta kurzajka nie przeszkadza mi tak bardzo, ale nie wiem czy nie pojawia sie przez nią następne, albo czy kogos nie zarażę ? Nie mam pojęcia skąd się wzięła i nie wiem czy kurzajka mozna sie zarazic ?

Link do tego posta kurzajka na dłoni

Ewax3x

W serwisie od dnia:
2009-07-24 11:04:49

ilość postów na forum:
11

wymrażanie kurzajek to najskuteczniejszy sposób na ich usuwanie, im predzej to zrobisz tym lepiej, pamietaj, że kurzajki są zarazliwe i momentalnie sie rozsiewaja, im predzej sie jej pozbedziesz tym lepiej, a najlepiej udaj sie do dermatologa-expresowo
Link do tego posta

Anna01

W serwisie od dnia:
2009-11-02 11:36:26

ilość postów na forum:
8

Brodawki dłoni są wywołane przez wirus HPV (Brodawczaka ludzkiego) Są to niewielkie, niezapalne grudki w kolorze skóry o dużej zakaźności. Jeśli zauważymy takie objawy na własnych dłoniach możemy skorzystać z maści, którą wykupuje się w aptece bez recepty. Jeśli ten zabieg nie przyniesie rezultatów należy wybrać się do dermatologa. Najczęściej stosuje się wymrażanie ciekłym azotem. Jest to zabieg niebolesny, ale niestety nie należy do najprzyjemniejszych. W żadnym wypadku nie zostawiajcie brodawek bez leczenia, gdyż mogą przenieść się na inne części ciała np. oczy. narządy płciowe a to w leczeniu jest znacznie trudniejsze.
Link do tego posta

mila1

W serwisie od dnia:
2011-03-03 22:35:46

ilość postów na forum:
16

IP : 80.55.245.38

Skutecznym sposobem na walkę z kurzajkami jest smarowanie jej pomarańczowym sokiem z jaskółczego ziela. W okresie kwitnienia wystarczy przełamać łodyżkę i cieknącym sokiem posmarować kurzajkę. powtarzać prze kilka kilkanaście dni. Sprawdzone .
Link do tego posta

kasiakasia

W serwisie od dnia:
2011-03-19 22:27:51

ilość postów na forum:
263

IP : 31.128.17.12

Moja bratanica miała taką kurzajkę, kupiła sobie w aptece taki preparat na kurzajki, który je po prostu wysuszał i po jakimś czasie sama odpadła. Tylko nie pamiętam nazwy tego preparatu wiem, że był w pojemniczku podobnym do lakieru do paznokci.
Link do tego posta

Marijory

W serwisie od dnia:
2012-07-20 19:38:58

ilość postów na forum:
101

IP : 80.52.171.85

domowymi sposobami się kurzajek nie pozbywa... lekarz wskazany :)