Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje ciało / Vialise Body Wrapping - co sądzicie?

Forum

Twoje ciało

Wątek: Vialise Body Wrapping - co sądzicie?

Vialise Body Wrapping - co sądzicie?

Link do tego posta Vialise Body Wrapping - co sądzicie?

LoveIsGone

LoveIsGone

W serwisie od dnia:
2019-09-23 16:29:06

ilość postów na forum:
14

IP : 37.28.159.134

Cześć wszystkim ! Zgłaszam się z pytaniem bo niestety ale nigdzie nie dostałam odpowiedzi co i jak dokładnie jest z tym kosmetykiem na cellulit. Dodam że nie oczekuję że sam wszystko zrobi tylko np. że będę miała dodatkową rzecz do pielęgnacji. Nie mam opcji by jeździć na zabiegi także szukałam czegoś co będę mogła robić w domu i co jednocześnie faktycznie działa. Nikt mi nie odpowiedział czy kosmetyk jest skuteczny i czy jest testowany na zwierzętach co jest dla mnie bardzo wazne bo używam kosmetyków tylko cruelty free :) Będę wdzięczna za wszystkie informacje :)
Link do tego posta

kosemka

W serwisie od dnia:
2019-09-26 14:25:05

ilość postów na forum:
14

IP : 185.11.129.102

z tego co kojarzę to siostra go miała i mówiła, że jest w porządku. sama miałam też wypróbować ale jakoś o nim zapomniałam. wiem tylko to co ona mi mówiła, że to jest jakaś nowość i podobno sporo osób go poleca.
Link do tego posta

zuuuzkaaa

W serwisie od dnia:
2019-09-20 14:07:04

ilość postów na forum:
16

IP : 31.186.83.150

Jak stosujesz 1-2 razy w tygodniu i dobrze się zawijasz to będzie ok. :) Sama nakłada już od jakiegoś czasu ten body wrapping i jest fajna skóra później. Poza tym i tak trzeba ćwiczyć i dbać o dietę.
Link do tego posta

LoveIsGone

W serwisie od dnia:
2019-09-23 16:29:06

ilość postów na forum:
14

IP : 185.11.129.120

A jeżeli mogę się podpytać to jak się dokładnie nakłada ten body wrapping? Nigdy nie miałam prędzej czegoś takiego robionego i raczej wolałabym jednak się przygotować mentalnie to wszystkiego co może się tam pojawiać przy zabiegu. :)
Link do tego posta

kosemka

W serwisie od dnia:
2019-09-26 14:25:05

ilość postów na forum:
14

IP : 89.40.147.136

wyciskasz go z butelki, smarujesz się nim tam gdzie masz cellulit a później zawijasz się folią spożywczą na jakieś 30-50 minut i tak sobie w tym czasie robisz co tam chcesz. plus jest taki, ze w sumie możesz robić cokolwiek i się nie ubrudzisz :D folia daje rade. w między czasie będziesz czuła, ze ciało ci się rozgrzewa, ale to jest normalne przy body wrappingu. po tym czasie normalnie zmywasz to z siebie i tyle :)
Link do tego posta

zuuuzkaaa

W serwisie od dnia:
2019-09-20 14:07:04

ilość postów na forum:
16

IP : 46.29.20.112

No akurat ciepło jest dość fajne przy tym wrappingu :D Na początku myślałam, że to trzeba zmywać później ze skóry jak zdejmuje się tą folię a to normalnie wsiąka w skórę i musisz się płukać :D