Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje ciało / Suplementy na odchudzanie

Forum

Twoje ciało

Wątek: Suplementy na odchudzanie

Strona 2 z 2

Suplementy na odchudzanie

Link do tego posta proszek z nopalu

ciocia klocia

W serwisie od dnia:
2013-01-08 11:27:41

ilość postów na forum:
9

IP : 91.189.72.1

Spróbuj proszek z nopalu. Nopal to jadalny kaktus z rodziny opuncji, tak wyczytałam :-)
Wygląda i smakuje trochę algi. Proszek dodaje się do jogurtu i wypija się na czczo. Ja piję z jogurtem morelowym, miksuję bo szybko pęcznieje i wypijam. Da się wypić.
Proszek ten ogranicza wchłanianie tłuszczów i cukrów. Poprawia też pracę jelit.
Jest w 100% naturalny.
Ja zeszczuplałam i jestem bardzo zadowolona. A co jest fajne że jak sobie na wyjezdzie pofolgowałam z jedzeniem kalorycznym to nie przytyłam ani grama :-)
Można go kupić w Maroko Sklepie w Warszawie na Dereniowej.
Polecam
Link do tego posta

zenusia72

W serwisie od dnia:
2013-01-07 14:50:33

ilość postów na forum:
11

IP : 83.11.103.175

hej, też stosuję Nopal, od lipca - schudłam 5 kilo bez stosowania jakiejkolwiek diety, niczego nie zmieniłam w swoim odżywianiu ani nie zaczęłam ćwiczyć, po prostu codziennie rano przed śniadaniem spożywam proszek z Nopalu z jogurtem. Widać działa, a najważniejsze jest to, że jest to produkt całkowicie naturalny więc na pewno mi nie zaszkodzi
Link do tego posta

lidka78

W serwisie od dnia:
2013-04-05 13:22:51

ilość postów na forum:
2

IP : 77.254.112.149

Hejka, wiadomo że zależy od organizmu, dlatego ja mogę polecić naturalne preparaty na odchudzanie, tu są fajne ceny: http://dermalab.pl/odchudzanie,58.html.
Link do tego posta

Maisza

W serwisie od dnia:
2013-08-20 11:23:38

ilość postów na forum:
2

IP : 83.22.113.53

Mnie ostatnio koleżanka polecała zieloną kawę, która ponoć rewelacyjnie działa na odchudzanie. Zaczęłam czytać na ten temat i doszłam do wniosku, iż się skuszę w 99,9% na skorzystanie z tego specyfiku http://tabletki-na-odchudzanie.com.pl/zielona-kawa.html. :help: Czy ktoś z Was posiada już jakieś doświadczenia z zieloną kawą? Czy rzeczywiście przynosi takie rezultaty o jakich tutaj piszą? No i czy jest naprawdę nieszkodliwy? :nie wiem:
Link do tego posta

Martuśka0

W serwisie od dnia:
2014-04-16 13:55:17

ilość postów na forum:
4

IP : 95.108.63.5

Ja stosowałam suplementy z tego sklepu http://www.arena.pl/suplementy-diety-sklep-internetowy,497991.html i powiem Ci że efekty były ale myślę, że to głównie zasługa ćwiczeń i ograniczenia jedzenia. Warto spróbować jednak nic nie przyniesie cudów, trzeba nad sobą pracować..
Link do tego posta

Miszka

W serwisie od dnia:
2014-05-26 10:03:48

ilość postów na forum:
1

IP : 89.67.129.67

Za namową znajomej wypróbowałam niedawno Figurin Slim. Z informacji jakie mi przekazała poleca się go szczególnie dla kobiet po czterdziestym roku życia. W tym czasie najbardziej dla kobiety zauważalne jest zmniejszenie zapotrzebowania organizmu na kalorie. Pod te potrzeby stworzono ten suplement. Ja bez chodzenia na fitness, zgubiłam po 2 miesiącach stosowania kilka cm w biodrach. Jest to dla mnie ogromny sukces. Szczególnych zmian w menu nie robiłam, raczej jadłam to co dotychczas. U mnie zadziałało, dlatego mogę go polecić innym kobietom.
Link do tego posta

bellla

W serwisie od dnia:
2014-05-26 11:54:52

ilość postów na forum:
24

IP : 83.144.76.38

Ja pije czerwoną herbatę Pu-erh. Jest smaczna i do tego wspomaga metabolizm przez co szybciej tracę na wadze. Nie ukrywam że trochę ćwiczę ale to głównie brzuszki i przysiady ;)
Link do tego posta

zazi

W serwisie od dnia:
2017-01-02 12:26:49

ilość postów na forum:
1

IP : 109.231.29.213

\"Ja od wewnątrz wspomagam się dobrymi polskimi suplementami. Jednym z nim jest Bigup , jest to innowacyjny suplement poprawiający jędrność posladkow, i pomagający w eliminacji tkanki tłuszczowej w okolicy talii i dolnych partii ciała. Dodatkowo ćwiczę i piję 3 litry wody
\"
Link do tego posta

hakunamatata

W serwisie od dnia:
2016-06-17 13:02:46

ilość postów na forum:
13

IP : 83.8.53.222

Wypróbuj Amlan forte. To suplement, który zawiera wyciąg z agrestu indyjskiego i pomaga spalać tłuszcz. Dołączyłam go do obecnej diety i widzę efekty. Jeśli zdecydujesz się na jego zakup- polecam skorzystać ze strony www.amlanforte.com bo tutaj masz oryginalny preparat :)
Link do tego posta Suplementy

Naturalraport

W serwisie od dnia:
2018-02-09 16:44:35

ilość postów na forum:
2

IP : 79.185.6.215

Dobrze dobrane suplementy działają, tylko nie są one magicznym środkiem a jedynie dodatkiem do diety i treningów. Wtedy można liczyć na efekty :)
Link do tego posta

bodybuilderka

W serwisie od dnia:
2018-09-12 13:32:45

ilość postów na forum:
3

IP : 217.96.199.103

Mi się dało zrzucić kilka kilogramów samą dietą i fitnessem (zajęcia grupowe na siłowni min 3 razy w tygodniu). Jakoś zawsze stroniłam od suplementów, chociaż teraz, jak postanowiłam dodatkowo wymodelować swoją sylwetkę, w dni treningowe stosuję Mass Gh - skutecznie wspiera przyrost czystej masy mięśniowej i wspomaga jednocześnie redukcję tłuszczu
Link do tego posta

Aleksandr

W serwisie od dnia:
2019-05-21 16:22:26

ilość postów na forum:
1

IP : 89.64.12.235

Ja osobiście stosowałam tabletki piperinox, które znalazłam w tym rankingu suplementów na odchudzanie. Jak dla mnie efekty były super. :)
Link do tego posta

anita.maciak

W serwisie od dnia:
2019-07-02 22:30:10

ilość postów na forum:
16

IP : 31.183.183.93

Problem z nadwagą? Wiem coś o tym... Ja nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej dziewczyny Moniki (kom.517 906 693) . Nie będe ukrywać,że się trocję obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych klogramów szczerze polecam.
Strona 2 z 2