Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje ciało / Rzeszów zabiegi na cellulit

Forum

Twoje ciało

Wątek: Rzeszów zabiegi na cellulit

Rzeszów zabiegi na cellulit

Link do tego posta Rzeszów zabiegi na cellulit

eqierka

eqierka

W serwisie od dnia:
2015-01-23 09:07:50

ilość postów na forum:
13

IP : 212.91.26.199

Może znacie jakiś dobry gabinetu w Rzeszowie, do ktorego mogę zapisać się na skuteczne zabiegi na cellulit?
Bardzo zależy na pozbyciu się pomarańczowej skórki która została mi po ciązy. Ćwicze ale to nie pomaga.
Link do tego posta

ashja

W serwisie od dnia:
2015-02-15 15:02:50

ilość postów na forum:
39

IP : 46.29.20.119

Ćwiczenia nie są w stanie tak szybko wymodelować ciała jak zabiegi. W wielu przypadkach trzeba poddać się wielu seriom zabiegów aby dały dobre rezultaty, wiem bo sama jestem osoba, która walczy z cellulitem i dopiero modelowanie w gabinecie kosmetologicznym pomogło. Wybrałam się na mezoterapię plus endermologię. Nie wiem który z zabiegów okazał sie bardziej skuteczny, ale oba sprawiły, ze moje ciało zdecydowanie się poprawilo jesli chodzi o wygląd:

Chodziłam tutaj. Polecam zapisanie się na konsultację, powinni doradzić jakie zabiegi będą najlepsze dla Ciebie.
Link do tego posta

ashja

W serwisie od dnia:
2015-02-15 15:02:50

ilość postów na forum:
39

IP : 46.29.20.119

Ćwiczenia nie są w stanie tak szybko wymodelować ciała jak zabiegi. W wielu przypadkach trzeba poddać się wielu seriom zabiegów aby dały dobre rezultaty, wiem bo sama jestem osoba, która walczy z cellulitem i dopiero modelowanie w gabinecie kosmetologicznym pomogło. Wybrałam się na mezoterapię plus endermologię. Nie wiem który z zabiegów okazał sie bardziej skuteczny, ale oba sprawiły, ze moje ciało zdecydowanie się poprawilo jesli chodzi o wygląd:
https://slowage.pl/wskazania/cellulit

Chodziłam tutaj. Polecam zapisanie się na konsultację, powinni doradzić jakie zabiegi będą najlepsze dla Ciebie.