Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje ciało / Modelowanie sylwetki w Gdańsku

Forum

Twoje ciało

Wątek: Modelowanie sylwetki w Gdańsku

Modelowanie sylwetki w Gdańsku

Link do tego posta Modelowanie sylwetki w Gdańsku

wazerka

wazerka

W serwisie od dnia:
2015-04-25 19:00:17

ilość postów na forum:
6

IP : 104.238.188.39

Witam dziewczynki. Szukam informacji o dobrych zabiegach na modelowanie sylwetki. Mianowicie jestem prawie rok po porodzie. Wprawdzie zrzucilam już wiekszość kilogramów, ale jednak figura nie jest taka jak wcześniej.
Nie podoba mi się szczególnie mój brzuch. Wprawdzie rozstępów udało mi się uniknąć ( nie miałam nigdy do nich skłonności) ale jednak nie potrafię sprawić aby był płaski. Robię brzuszki ale nadal jest flakowaty, rozciągnięty i ogólnie nie pokazałabym sie na razie w stroju dwuczęściowym ;/
Interesują mnie zabiegi na modelowanie brzucha. I może przy okazji bioder.CO pomoże? Jakieś masaże ?
Link do tego posta

ashja

W serwisie od dnia:
2015-02-15 15:02:50

ilość postów na forum:
26

IP : 91.188.125.153

Jeśi masaże to raczej niestandardowe. Takie jak endermologia ( jest przeprowadzana jedyie w niektórych gabinetach). Jęsli chcesz osiągnać jeszcze lepszy efekt a nie boisz się igieł to proponowałabym karboksyterapię oraz osocze bogatopłytkowe. Optymalnie byłoby wybrać się do lekarza oraz pogadać sobie z nim o tym co jest dobre. NIe dałaś przecież zdjęcia brzucha tak wiec nie mozemy Ci napisać czy jest dobrze czy źle :P
Link do tego posta

Elka30

W serwisie od dnia:
2015-01-18 09:50:28

ilość postów na forum:
9

IP : 94.254.226.36

no i nie dam bo naprawdę nie ma się czym chwalić :P Kochana a czy tych zabiegów nie wykonuje się jedynie na twarz? Jakaś taka strachliwa nie jestem chociaż nie wiem czy będę miała aż takie fundusze.
Link do tego posta

Amelka

W serwisie od dnia:
2016-11-18 09:20:27

ilość postów na forum:
42

IP : 79.184.255.13

W salonach urody sa dostępne zabiegi likwidujące cellulit i modelowanie sylwetki i moim zdaniem są one nawet bezpiecnziejsze niż łykanie suplementów diet
Link do tego posta

ashja

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
26

IP : 46.17.63.148

Takie zabiegi wykonuje się na naprawdę wiele okolic. Nie ytlko na twarz. Poza tym nie ma sie naprawdę co bać. Poza tym taka na przykład endermologia nie jest inwazyjna oraz zabieg jeśli jest odpowiednio wykonany to nie jest bolesny .
W Gdańsku wybierz się do Clinica Dermatologica. Jest to najlepsza klinika w mieście. Mają tam masę zabiegów a pierwsza wizyta jest za darmo.
Nie licz na to, ze bańka chińska da Ci takie efekty jak prawdziwe zabiegi.
Link do tego posta

Elka30

W serwisie od dnia:
2015-01-18 09:50:28

ilość postów na forum:
9

IP : 46.29.20.116

Wszystko to rozumiem i nawet nie wiem czy wybrałabym się na bańkę. Byłam kilka razy na uda i efektu nie było tak wiec pytam się teraz o profesjonalne. Możesz dać jakiś kontakt? Czy sama chodziłaś na te zabiegi ?
Link do tego posta

ashja

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
26

IP : 176.221.122.120

Tutaj jest ich strona: http://wymodelujsylwetke.pl/pakiety/ . I pakiety jakie tam mają na poszczególne części ciała. Tak chodzilam tylko,że w sprawie tego jaki jest efekt na brzuchu Ci nie doradzę ponieważ chodziłam na zupełnie inną okolicę. Miałam problem z piersiami, ktore nie wygladały zbyt dobrze. Były obwisłe i mało atrakcyjne. U mnie zabiegi dały naprawdę fajne rezultaty.
Link do tego posta siłownia

kolka

W serwisie od dnia:
2017-05-17 15:43:43

ilość postów na forum:
2

IP : 83.27.208.7

Najlepiej to modeluje siłownia
Link do tego posta

Iail

W serwisie od dnia:
2016-03-31 16:04:59

ilość postów na forum:
3

IP : 89.66.153.160

użytkownik kolka napisał:

Dokładnie nic nie zastąpi ciężkiej pracy na siłowni w połączeniu z odpowiednią dietą.
Link do tego posta

alianna

W serwisie od dnia:
2017-06-08 15:32:59

ilość postów na forum:
1

IP : 178.43.69.95

użytkownik Iail napisał:

użytkownik kolka napisał:

Dokładnie nic nie zastąpi ciężkiej pracy na siłowni w połączeniu z odpowiednią dietą.

No albo trener osobisty.
Przy okazji słyszał ktoś o www.fitkat.pl ?
Ja właśnie uznałam, że nie dam rady sama i muszę poprosić o pomoc i teraz szukam kogoś z Krakowa, żeby powiedział mi co robię nie tak
Link do tego posta :)

wiki333

W serwisie od dnia:
2017-06-14 09:54:33

ilość postów na forum:
1

IP : 83.28.51.178

W moim przypadku odpowiednia dieta i sport dały efekty. Same zabiegi modelujące tylko pomagają poprawić sylwetkę.
Link do tego posta

Theus

W serwisie od dnia:
2017-06-17 14:35:53

ilość postów na forum:
1

IP : 89.66.153.160

Potwierdzam sport i odpowiednia dieta czynią cuda, wiem z własnego doświadczenia:)
Link do tego posta

agaskrzyp

W serwisie od dnia:
2017-06-20 15:14:15

ilość postów na forum:
2

IP : 46.21.221.100

Słyszał ktoś o Spirolife Active? Proponują plan treningowy i dietetyczny ze wsparciem w realizacji celu. Z tego co się orientuję to rozmowy są przez tel. i messengera. ktoś już tego próbował?
Link do tego posta

drucik99

W serwisie od dnia:
2016-12-14 15:41:27

ilość postów na forum:
14

IP : 199.127.226.150

A czy któraś z Was słyszała o bańce chińskiej albo kriolipolizie? Jak się zapatrujecie na takie zabiegi? Czy któraś stosowała? Mam dość spory cellulit i wyczytałam tutaj https://www.imeso.pl/aktualnosci/modelowanie-ciala.html że najlepsza i najmniej inwazyjna będzie właśnie bańka chińska. Czy wierzyć w takie artykuły? Może coś podpowiecie? Bo kremy niestety nic nie dają.
Link do tego posta

antra1

W serwisie od dnia:
2017-05-31 12:23:03

ilość postów na forum:
8

IP : 31.1.156.234

użytkownik drucik99 napisał:

A czy któraś z Was słyszała o bańce chińskiej albo kriolipolizie? Jak się zapatrujecie na takie zabiegi? Czy któraś stosowała? Mam dość spory cellulit i wyczytałam tutaj https://www.imeso.pl/aktualnosci/modelowanie-ciala.html że najlepsza i najmniej inwazyjna będzie właśnie bańka chińska. Czy wierzyć w takie artykuły? Może coś podpowiecie? Bo kremy niestety nic nie dają.

Sama też zastanawiałam się nad bańką, dużo o tym słyszałam bo moja znajoma (taka mocno dalsza) chodziła na ten masaż i bardzo sobie chwali. Niestety z przelotnej rozmowy na ulicy niewiele się dowiedziałam :D dlatego podbijam pytanie.
Ja znowuż wpadłam na to z tego artykułu http://www.biomedical.pl/uroda/masaz-banka-chinska-6072.html chwalą... więc mamy już dwa popierające. Nie sądzę żeby kłamały, bo ta znajoma zachwalała...
Tylko ciekawe na ile to nie tymczasowy stan euforii związany z nadzieją zmian :D może na zły moment rozmowy trafiłam..
Co do wcześniejszej dyskusji myślę, że konsekwentne ćwiczenia i dieta (rozsądna) są w stanie zdziałać cuda jednak trzeba też dać duuużo od siebie :) ale za to satysfakcja potem razy 10!
Link do tego posta

emilcia77

W serwisie od dnia:
2015-12-24 10:28:26

ilość postów na forum:
33

IP : 217.99.117.36

Ja nie tyle o Gdańsku co ogólnie o plastyce brzucha. Czytałam ostatnio troszkę na ten temat np. tutaj - http://chirurg-plastyczny.com.pl/plastyka-powlok-brzucha-czym-jest-jak-wyglada-gdzie-ja-wykonac/ - i się zastanawiam czy nie skorzystać z takich usług. Któraś z was może miała taki zabieg? Jak to wygląda? Boli to coś? I jak cenowo :) Dzięki za pomoc!
Link do tego posta

Marcin Walaszek

W serwisie od dnia:
2017-10-30 14:10:24

ilość postów na forum:
5

IP : 194.150.251.133

POlecam bieganie, ja z moja kobietą biegamy i kondycja się poprawiła. Dlatego ze swojej strony jestem w stanie zagwarantowac, że jest to rozwiązanie dla właściwie każdego.

[url=http://matasamochodowa.pl/]maty do bagażnika[/url]