Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje ciało / depilacja laserowa a blizny

Forum

Twoje ciało

Wątek: depilacja laserowa a blizny

depilacja laserowa a blizny

Link do tego posta depilacja laserowa a blizny

ayo

ayo

W serwisie od dnia:
2010-05-06 12:03:18

ilość postów na forum:
17

IP : 83.7.220.22

Wiem, że był już temat dotyczący depilacji laserowej ale mnie ciekawi jak to jest z bliznami. Słyszałam, że po depilacji można miec blizny i mnie to przeraża. Jakie blizny i od czego? Czy jest to kwestia nieumiejętnego wykonania zabiegu? Jesli tak to powiedzcie gdzie w Warszawie najlepiej udać się na taki zabieg żby takich blizn ewentualnych uniknac?
Link do tego posta

madame

W serwisie od dnia:
2011-07-20 14:04:40

ilość postów na forum:
15

IP : 83.29.18.165

ja ze swojej strony moge polecić profesjonalne miejsce Midi Spa, robiłam tam depilacje i tez mam bardzo delikatna skóre i moje obawy były podobne ale Pani mnie uspokoiła, że maja bardzo nowoczesne lasery, które w żadnym wypadku nie wpływają na skórę, , także wydaje mi się , że trzeba się udać w sprawdzone miejsce z dobrym sprzętem i wtedy nie ma takiej możliwości, żeby jakieś blizny zostały
Link do tego posta

astalawista

W serwisie od dnia:
2012-05-08 18:56:25

ilość postów na forum:
68

IP : 5.57.177.15

W Warszawie, to może Lasermed. Wiem, że pracuje tam jako chirurg plastyczny doktor Osuch, więc klinika byle jaka nie może być, więc można spokojnie się tam udać :) Sam doktor specjalizuje się w trochę innych zabiegach, ale sam jest świetnym specjalistą, więc z byle kim nie pracuje.
Link do tego posta

dark_forest

W serwisie od dnia:
2012-12-08 16:01:05

ilość postów na forum:
173

IP : 5.226.69.34

Blizny po depilacji laserowej mogą powstać wtedy, gdy moc lasera jest zbyt duża, źle dobrana. Myślę jednak że w praktyce nieczęsto się coś takiego zdarza, jeśli korzysta się z profesjonalnego gabinetu. Aby czuć się bezpiecznie, dobrze jest poprosić o próbę lasera dzień przed zabiegiem. Wtedy na pewno nie grozi nam poparzenie całej depilowanej powierzchni!