Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje ciało / depilacja laserowa

Forum

Twoje ciało

Wątek: depilacja laserowa

depilacja laserowa

Link do tego posta depilacja laserowa

śnieżynka

śnieżynka

W serwisie od dnia:
2010-05-07 08:10:54

ilość postów na forum:
63

IP : 77.236.0.15

Coraz częściej chodzi mi po głowie, żeby poddać się zabiegowi depilacji laserowej. Tylko zanim się zdecyduję chciałabym uzyskać od was klika informacji.
Na początek kiedy najlepiej jest się wydepilować?? Bo gdzieś czytałam, że w okresie letnim jest to nie wskazane po drugie czy to boli, po trzecie, gdzie najlepiej poddać się takiemu zabiegowi ??
jeśli macie jakieś doświadczenia w tym temacie piszcie ;)
za każdą informację będę bardzo wdzięczna; )
Link do tego posta

Bombel

W serwisie od dnia:
2009-10-16 23:02:47

ilość postów na forum:
65

IP : 91.150.221.148

Depilacja laserowa trwale niszczy cebulki włosów, przez co jest idealnym sposobem na pozbycie się na zawsze zbędnego owłosienia. Nadaje się do całego ciała ale wyjątkowo dobrze sprawdza się na nogach. Depilacje trzeba powtórzyć kilka razy żeby była skuteczna i co ważne, skóra do depilacji nie musi być idealnie blada, technika poszła do przodu, dlatego przed umówieniem sie na zabieg lepiej dowiedz się jak to wygląda w konkretnym salonie. Ceny zależne od salonów i od tego co chcesz depilować. Pachy ok.300 zł, bikini 300-500zł, uda 500zł, łydki 500zł. Tak mniej więcej to wygląda.
Link do tego posta

madame

W serwisie od dnia:
2011-07-20 14:04:40

ilość postów na forum:
15

IP : 83.4.126.116

wiele moich znajomych robiło depilacje laserową i sa bardzo zadowolone, maja problem z głowy, jada wolne od problemu depilacji na wakacje, jest to szalenie wygodne, żadnej nie została blizna, troche bolały miejsca intymne, ale dosyały znieczulenie miejscowe i da się wytrzymać, zazwyczaj na każdą partie ma się 3-4 zabiegi ale to zależy od włosów, ja z mojej strony moge polecić studio laser w warszawie, poznaniu i częstochowie, sprawdzone i dobre miejsce
Link do tego posta

MałaLady

W serwisie od dnia:
2012-02-09 17:26:18

ilość postów na forum:
7

IP : 31.175.200.113

Słyszałam, że jak się ma problemy hormonalne to włoski zaczynają po jakimś czasie odrastać, więc nie jest to na stałe. Ma ktoś w tym temacie jakieś doświadczenie?
Link do tego posta

gwiazdka1987

W serwisie od dnia:
2012-02-10 11:15:28

ilość postów na forum:
12

IP : 95.160.35.71

Ja jestem po trzech seriach depilacji laserem :). Bardzo podoba mi się to, że po jednym zabiegu na 2 miesiące ma się toatalny spokój z włoskami! Po dwóch miesiącach odrastają włosy, których cebulki w trakcie zabiegu nie zostały zniszczone. Widzę wyraźną różnicę...co jeszcze jest fajne to to, że część z tych włosów co odrasta po zabiegu są mega cienkie i prawie nie widoczne...podobno trzeba zrobić około 6 zabiegów. Ja niestety za bikini, pachy i łydki płace 1300 zł...no, ale póki co myślę, że warto.

Najbardziej bolesną partią do depilacji (przynajmniej jak dla mnie) jest bikini. Na szczęście jest coś takiego jak krem znieczulający tj. Emla...dzięki niemu łatwiej znieść te katusze laserem ;)
Link do tego posta

kasiakasia

W serwisie od dnia:
2011-03-19 22:27:51

ilość postów na forum:
263

IP : 31.128.17.12

Mnie jak na razie nie stać na tak kosztowny zabieg jakim jest depilacja laserowa. Słyszałam, że na rynku kosmetycznym pojawił się preparat który pomaga zwalczać zbędne owłosienie.
Link do tego posta

astalawista

W serwisie od dnia:
2012-05-08 18:56:25

ilość postów na forum:
68

IP : 5.57.177.15

użytkownik madame napisał:

wiele moich znajomych robiło depilacje laserową i sa bardzo zadowolone, maja problem z głowy, jada wolne od problemu depilacji na wakacje, jest to szalenie wygodne, żadnej nie została blizna, troche bolały miejsca intymne, ale dosyały znieczulenie miejscowe i da się wytrzymać, zazwyczaj na każdą partie ma się 3-4 zabiegi ale to zależy od włosów, ja z mojej strony moge polecić studio laser w warszawie, poznaniu i częstochowie, sprawdzone i dobre miejsce

Depilacja laserowa jest na pewno wygodna, a co bólu to jakby nie było, stare przysłowie mówi, że "chcąc być piękną - trzeba cierpieć" ;p więc coś za coś. Chociaż dzisiejsza technika jest tak zaawansowana, że naprawdę nie trzeba się obawiać bólu, chyba, że ktoś jest wyjątkowo na niego wyczulonym. A co do tej klinik - też wiele o niej słyszałam, głównie w Poznaniu, że świetnie działa.
Link do tego posta

dark_forest

W serwisie od dnia:
2012-12-08 16:01:05

ilość postów na forum:
173

IP : 5.226.69.34

Depilacja laserowa to GENIALNY zabieg! Odkąd się jej poddałam (kilka zabiegów) praktycznie nie mam już problemu zbędnego owłosienia. To jest niewiarygodne uczucie.
Koszt jest spory, ale wiele salonów oferuje promocje i zniżki - np. po trzecim zabiegu każdy kolejny połowę tańszy itp.
Pora roku to kwestia raczej mało istotna, chyba że się lubisz opalać - opalanie nie wchodzi w grę jeśli jesteś w trakcie serii zabiegów!
Ból jest do wytrzymania, naprawdę można to znieść, jeśli sobie wyobrazisz te piękne efekty. Poza tym to kwestia indywidualna.
Najlepsze do depilacji są włosy bardzo ciemne i grube, wtedy zabiegów potrzeba mniej - najtrudniej pozbyć się włosów cienkich i jasnych.
Link do tego posta

amelia100

W serwisie od dnia:
2013-04-15 08:23:34

ilość postów na forum:
12

IP : 83.144.94.194

Zdecydowanie polecam depilację laserową, bo jest skuteczna i masz święty spokój ;-) obecnie sprzęt wykorzystywany w salonach jest tak bezpieczny, że szybko można pozbyć się niechcianego włosków. Kilka zabiegów i problem z głowy. Wiele lat bawiłam się w depilację za pomocą maszynki, bo z plastrami mi nie szło, ale w końcu postanowiłam zainwestować i nie żałuję. ;-)