Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje ciało / Łuszczenie skóry

Forum

Twoje ciało

Wątek: Łuszczenie skóry

Łuszczenie skóry

Link do tego posta Łuszczenie skóry

nadyjka22

nadyjka22

W serwisie od dnia:
2017-10-25 14:34:47

ilość postów na forum:
13

IP : 128.90.25.112

Też tak wam sie łuszczy skóra po zimie? Myslałam że to z jakiegoś detergentu albo twardej wody ale chyba nie. Wszystko stosuje tak jak stosowałam, żadnych nowości ani zmiany wody do mycia. To chyba skutek tego suchego powietrza w mieszkaniu. I ten dylemat: wietrzyć, nie wietrzyć, świeże powietrze czy smog. Ja za wiele nie wietrzylam, nawilżacz powietrza mi działał od czasu do czasu a mimo to skóre mam jaką mam. Na czole sie złuszcza i na dłoniach też. Wklepuje kremy ale to raczej doraźne rozwiązanie. Znacie lepsze?
Link do tego posta

malwinka

W serwisie od dnia:
2017-05-10 13:33:19

ilość postów na forum:
10

IP : 128.90.25.118

Rób sobie peeling albo ścieraj ten martwy naskórek pumeksem żeby robić miejsce na nowy zdrowy. Taki mamy klimat :D
Link do tego posta

SulphurBuskoZdroj

W serwisie od dnia:
2017-08-04 09:08:44

ilość postów na forum:
7

IP : 128.90.15.9

Stosowanie peelingu w celu wygładzenia i nawilżenia skóry jest dobrym pomysłem, jednak używanie pumeksu niekoniecznie. Pozbycie się naskórka w ten sposób wystawia głębsze warstwy skóry na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Dużo lepiej zastosować kosmetyk, który oczyści skórę skutecznie, ale delikatnie. Polecam mineralny krem siarczkowy od Sulphur Busko Zdrój: http://www.sulphur.com.pl/mineralny-krem-siarczkowy/. Zawarte w nim substancje regulują proces złuszczania się naskórka tak, żeby uniknąć podrażnień. Produkt znajduje też zastosowanie w leczeniu chorób dermatologicznych, takich jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry.
Link do tego posta

nadyjka22

W serwisie od dnia:
2017-10-25 14:34:47

ilość postów na forum:
13

IP : 128.90.25.57

No to chyba spróbuje, tez słyszałam ze pumeks podrażnia więc nawet nie mam takiego wynalazku w domu. Ale można ten krem stosować tez na twarz czy osobne produkty musze kupić?
Link do tego posta

SulphurBuskoZdroj

W serwisie od dnia:
2017-08-04 09:08:44

ilość postów na forum:
7

IP : 185.29.167.77

Jak najbardziej, nasz mineralny krem siarczkowy przeznaczony jest zarówno do ciała, jak i twarzy. Nadaje się dla każdego rodzaju cery, w tym wrażliwej i atopowej. Zostało to udowodnione w wyniku badań dermatologicznych aplikacyjnych i aparaturowych. Dwu- lub trzytygodniowa kuracja powinna przynieść zadowalające efekty.