Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoja twarz / Sucha i brzydka skóra

Forum

Twoja twarz

Wątek: Sucha i brzydka skóra

Sucha i brzydka skóra

Link do tego posta Sucha i brzydka skóra

kinkka

kinkka

W serwisie od dnia:
2018-07-23 09:42:37

ilość postów na forum:
1

IP : 212.91.26.221

Cześć, odkąd na zewnątrz zrobiło się słonecznie i ciepło mam problemy ze skórą. Jest ona bardzo sucha i szorstka w dotyku i nie wiem co mam zrobić. Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów, nie dbałam praktycznie w ogóle o twarz a skóra wyglądała dobrze. Macie jakieś rady jak przywrócić ją do dawnej kondycji?
Link do tego posta

malwinka

W serwisie od dnia:
2017-05-10 13:33:19

ilość postów na forum:
11

IP : 37.28.159.213

Smarowanie kremami, smarowanie kremami i jeszcze raz smarowanie kremami. Moze wcześniiej nie dbałaś o twarz ale skoro teraz skóra wyglada jak wyglada to trzeba zaczać.
Link do tego posta

SulphurBuskoZdroj

W serwisie od dnia:
2017-08-04 09:08:44

ilość postów na forum:
9

IP : 185.11.102.123

Sucha i szorstka skóra najczęściej spowodowana jest jej nieodpowiednim nawilżeniem i nieprawidłowym złuszczaniem się. W związku z tym, dobrze zainwestować w krem, który zadba o jej odpowiednie nawilżenie, zregeneruje ją i sprawi, że przestanie być ona niemiła w dotyku. Takie działanie ma mineralny krem siarczkowy naszej firmy Sulphur Busko Zdrój, który zawiera cenne, pochodzące z naturalnych kopalin składniki. Produkt ten poprawia barierę lipidową, reguluje proces złuszczania się naskórka, wygładza i uelastycznia skórę. Staraj się również chronić skórę twarzy przed słońcem, ponieważ nadmierne eksponowanie jej na promienie słoneczne dodatkowo ją wysuszy.
Link do tego posta

kinkka

W serwisie od dnia:
2018-07-23 09:42:37

ilość postów na forum:
1

IP : 94.152.184.198

Faktycznie może pora zacząć używać kremów. Ale czy ten krem skoro jest siarczkowy to nadaje się do skóry wrażliwej? Wydaje mi się ze mam tego typu skóre i nie chcialabym jej podrażniać
Link do tego posta

SulphurBuskoZdroj

W serwisie od dnia:
2017-08-04 09:08:44

ilość postów na forum:
9

IP : 128.90.25.148

Krem siarczkowy przeznaczony jest do wszystkich typów skóry, także do skóry wrażliwej – zaawansowane badania dermatologiczne wykazały, że nie powoduje on podrażnień ani reakcji alergicznych. Produkt ten zawiera składniki wód siarczkowych, które od lat wykorzystywane są w leczeniu chorób dermatologicznych, takich jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry. Krem szybko się wchłania, a poprawa ogólnej kondycji skóry widoczna jest już po 2-3 tygodniowej kuracji. Więcej na jego temat możesz przeczytać na naszej stronie internetowej: http://sulphur.com.pl/produktyuzdrowiskowe/mineralny-krem-siarczkowy/. Nasze produkty możesz kupić w większości aptek na terenie kraju i w niektórych sklepach zielarskich.
Link do tego posta

karmi

W serwisie od dnia:
2017-10-03 22:28:52

ilość postów na forum:
6

IP : 77.115.112.95

Nie stosowałam tego akurat - bo w sumie przy wyborze kremów sugeruje sie wskazaniem swojego dermatologa. A że mam wrażliwa cere z tendencja nawet do łuszczycy to jedyne co u mnie sie sprawdzi to dermokosmetyki. W przypadku takich intensywnych przesuszen fajnie dziala cetaphil md dermoprotektor do twarzy i ciała. Dla mnie skład kosmetyku to podstawa - ten ma m.in. gliceryne i pantenol i ten kompleks dermosoft pochodzenia roślinnego, ktory działa antybakteryjnie oraz poprawia jakość skóry. Tez warto sobie poprobowac zwlaszcza ze nie podrazania i jest delikatny dla skory
Link do tego posta

riminani

W serwisie od dnia:
2016-09-09 11:06:17

ilość postów na forum:
70

IP : 89.64.42.236

W przypadku mojej skóry żadne kremy apteczne i drogeryjne przestały na nią działac. Nie wiem co się stało, ale musze to zmienić i to jak najszybciej, bo jak tak dalej będzie, będę pomarszczona przed 30stką. Rozważam kupienie kolagenu dostępnego pod tym linkiem https://kolagen.info/p3,kolagen-naturalny-platinum-100ml.html , ale to drogi produkt i chyba potrzebuje Waszego potwierdzenia, że warto.
Link do tego posta

Polariska

W serwisie od dnia:
2018-03-15 14:47:49

ilość postów na forum:
21

IP : 79.187.43.49

A słyszałaś może o tlenoterapii? Wchodzisz do komory hiperbarycznej i wdychasz tlen. Chodziłam na coś takiego swego czasu, bo się poparzyłam i lekarz zalecił mi tlenoterapię. Z tego co wiem, to pomaga też na różmne problemy skórne, trądzik itd, więc może i u Ciebie się sprawdzi :)
Link do tego posta

Polariska

W serwisie od dnia:
2018-03-15 14:47:49

ilość postów na forum:
21

IP : 79.187.43.49

użytkownik Polariska napisał:

A słyszałaś może o tlenoterapii? Wchodzisz do komory hiperbarycznej i wdychasz tlen. Chodziłam na coś takiego swego czasu, bo się poparzyłam i lekarz zalecił mi tlenoterapię. Z tego co wiem, to pomaga też na różmne problemy skórne, trądzik itd, więc może i u Ciebie się sprawdzi :)
zapomniałam dopisać, a nie widzę, jak można edytować post... :nie wiem: w każdym razie ja chodziłam do ATAmed, zobacz sobie :)
Link do tego posta

Stokroteczka

W serwisie od dnia:
2018-08-17 09:35:49

ilość postów na forum:
3

IP : 86.49.59.138

Jeśli masz suchą skórę, to polecam Ci skorzystać ze strony iHerb. Mają tam świetne, naturalne kosmetyki. Ja kupiłam krem, bardzo delikatny dla skóry. Ceny tam nie przerażają, ale jeślibyś chciała wydać jeszcze mniej, to polecam wejść na stronę Tipli. Po zrobieniu zakupów przez tę stronę część pieniędzy do Ciebie wróci
Link do tego posta

Balbina077

W serwisie od dnia:
2017-11-30 19:33:07

ilość postów na forum:
13

IP : 88.156.27.208

Niestety ale słońce tak już działa na skórę, że ją wysusza i sprawia, że wygląda gorzej i jest mniej sprężysta. Dlatego na lato warto zainwestować w bardziej nawilżające i regenerujące kosmetyki, jak np, te z naturalną bio esencją - http://www.enzympro.pl/uroda/ Takie kosmetyki bardziej nawilżają skórę i sprawiają, że składniki wnikają głębiej niż tylko na wierzchu. Dzięki temu nawet w lato uda się Wam utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry.
Link do tego posta

Zofia879

W serwisie od dnia:
2018-08-23 09:07:58

ilość postów na forum:
1

IP : 94.254.137.52

Niestety, mam ten sam problem, to chyba przez słońce...
http://www.rytualy-milosne.pl
Link do tego posta

blizniaczka

W serwisie od dnia:
2016-01-23 18:23:26

ilość postów na forum:
23

IP : 77.65.103.161

Ja też miałam takie problemy latem po opalaniu. Wypróbuj na sobie kosmetyki Enilome - ja je zamawiam w doz.pl. Jestem bardzo z nich zadowolona bo są to produkty przeznaczone do cery wrażliwej i świetnie radzą sobie z takimi właśnie problemami.