Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoja twarz / przebarwienia na czole, jaki sie ich pozbyc?

Forum

Twoja twarz

Wątek: przebarwienia na czole, jaki sie ich pozbyc?

przebarwienia na czole, jaki sie ich pozbyc?

Link do tego posta przebarwienia na czole, jaki sie ich pozbyc?

majawww

majawww

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:45:25

ilość postów na forum:
26

post moderowany

Czy któras z Was mogłaby mi poradzić co najlepiej działa na przebarwienia? POtrzebuje czegoś skutecznego. Moje przebarwienia dopiero sie pojawiły i wydaje mi sie ze teraz jeszcze mozna je zwalczyc, a jak zciemnieja to bedzie juz klapa :( Jaki krem? Jaki tonik? Jaki zabieg? Piszcie co wiecie!!!
Link do tego posta

DREAM

W serwisie od dnia:
2010-04-07 15:28:39

ilość postów na forum:
43

IP : 77.255.248.39

Na początek (ale dopiero po wakacjach) możesz spróbować serii zabiegów z kwasami i/lub mikrodermabrazję. Jeśli to nie pomoże, to pozostaje Ci bardziej kosztowny laser albo zabieg cosmelan i krem cosmelan 2 do stosowania w domu.

Na co dzień - obowiązkowo preparaty z filtrami przeciwsłonecznymi i to o dużym faktorze! Niestety jeśli masz tendencję do powstawania przebarwień, to nawet jeśli na jesieni pozbędziesz się ich, to przy najbliższej słonecznej pogodzie, nawet zimą, mogą powrócić. Dlatego chroń buzię przed słońcem i unikaj opalania!
Link do tego posta

fido

W serwisie od dnia:
2010-05-12 13:32:33

ilość postów na forum:
76

IP : 91.150.221.148

mam ten sam problem i to znaczy ze jestem skazana na blada twarz ? uwielbiam sie opalac, uzywam kremow ale widze ze pojawiaja sie niewielkie przebarwienia, co jakby kilka piegow sie zlaczylo ;/ a sa moze jakies punktowe kremy rozjasniajace?
Link do tego posta

DREAM

W serwisie od dnia:
2010-04-07 15:28:39

ilość postów na forum:
43

IP : 87.205.147.207

Nie jesteś skazana na bladą twarz. Możesz stosować np. kremy brązujące do twarzy.

Przy stosowaniu wspomnianych przeze mnie wyżej terapii, prom. UV trzeba unikać.

Laser działa bardziej wybiórczo. Wszelkie kremy na przebarwienia, które są dostępne w drogeriach zazwyczaj nie działają, bo są zbyt słabe. Tylko w gabinetach znajdziesz terapie mocniejsze, a przez to bardziej skuteczne.

Zdecydowana większość osób deklarujących się jako osoby lubiące się opalać, niestety opalania nadużywa, co jest zgubne dla kondycji skóry. Jeśli chcesz zachować dłużej jędrną i pozbawioną przebarwień skórę, lepiej tego unikaj. Będziesz się opalać - zobaczysz, że te przebarwienia będą z czasem zajmowały coraz większą powierzchnię i będą coraz trudniejsze do usunięcia. Po prostu musisz zdecydować co jest dla Ciebie ważniejsze.
Link do tego posta Przebarwienia

ifcia

W serwisie od dnia:
2009-12-02 10:21:33

ilość postów na forum:
2

IP : 212.49.40.78

Hej, ja też mam problem z przebarwieniami. W ostatnim roku zaczęłam stosowac kremy ochronne z wysokim filtrem (50 co najmniej) i zauważam poprawę. Plamy są,ale nie tak intensywne.
Link do tego posta

Malgorzata Nalewajska

W serwisie od dnia:
2010-04-30 12:55:55

ilość postów na forum:
4

IP : 91.150.220.233

polecam nasz artykuł :radość:
http://www.uroda.com/artykuly/Przebarwienia-oraz-plamy-posloneczne
Link do tego posta

eva83

W serwisie od dnia:
2011-03-05 19:45:07

ilość postów na forum:
25

IP : 79.186.155.90

Kupiłam sobie sztyft z biodermy ( 60zł) na przebarwienia. Używam go 2 tygodnie, ale jakoś niestety nie widze rezultatów...
Link do tego posta przebarwienia

ultraslimshowroom

W serwisie od dnia:
2011-07-28 15:17:37

ilość postów na forum:
2

IP : 77.252.77.2

W przypadku przebarwień jeżeli się już pojawią należy pamiętać o prewencji, czyli używamy kremów z wysokimi filtrami. Wychodząc na słońce najlepiej jak najwyższe czyli 50 i najlepiej mieć jakieś nakrycie głowy. Warto pamiętać, że skuteczność takich kremów jest ograniczona w czasie, czyli po dwóch godzinach na słońcu musimy ponownie nałożyć krem na twarz. Jeżeli pracujemy w biurze, praca przy komputerze, oświetlenie jarzeniówkami powoduje, że nasza skóra jest również narażona na promieniowanie w mniejszym stopniu ale również, więc musimy poprawić makijaż. Bywają specjalne podkłady w pudrze z filtrami to prewencja
Jeżeli chodzi o usunięcie to na pewno kwasy z mikrodermabrazją zabiegi laserowe oraz Cosmelan, pamiętając, że wykonujemy je jesienią w momencie kiedy nie wystawiamy się na słońce. Proponuję również serię zabiegów Aquarejuvenation, gdzie wprowadzamy specjalny produkt w zależności od problemu - odmładzający, wybielający, witaminy - na bardzo wysokim ciśnieniu (19 barów, przekraczamy wtedy próg skóry) za pomocą specjalnej głowicy, która wprowadza produkt w głąb skóry. Proponuje serię zabiegów w zależności od stopnia problemu. Polecam serdecznie.
Link do tego posta

poziomka

W serwisie od dnia:
2011-03-14 13:50:48

ilość postów na forum:
47

IP : 212.227.18.12

O dziękuję za cenne informacje. Faktycznie łatwiej zapobiegać niż później niwelować negatywny efekt. Ciągle powtarzam, że dobry krem to podstawa kondycji naszej skóry. Zamiast drogich pojedynczych kosmetyków proponuję jednak przyjrzeć się serii white & beaty z Flos-lek. Poza tym można próbować domowych sposobów na pozbycie się przebarwień.
Link do tego posta

Fiona

W serwisie od dnia:
2011-07-08 22:44:49

ilość postów na forum:
17

IP : 89.75.149.203

kurcze na wszystko laser - depilacja laser, naczynka. laser, przebarwienia laser....
to jakis obled jest....
a czy w tym kraju milionerki same??? jak czytam rozne fora to wszedzie kudzie na laser chodza
Mnie nie satac na jeden zabieg pt 400zl a zrobic trzeba np 6-7... suuuper
w gabinecie gdzie na kawitacje chodze byla promocja - 99 laser na przebarwienia. Sie podjaralam ze i ja laser... a pani na to - 6-7 zabiegow hahahaha

no wiec chodze na kawitacje plus takie serie jak poziomka mowi, krem z filtrem min 30 i buzia wybielona. Ok mam jedna melatoninowa plamke ale moge z tym zyc
Link do tego posta

poziomka

W serwisie od dnia:
2011-03-14 13:50:48

ilość postów na forum:
47

IP : 176.31.202.62

Niestety taka moda na salony kosmetyczne i zabiegi. Ale masz rację, nie wierzę że większość babek tak chętnie i tak często biega na te wszystkie zabiegi. Poza tym zawsze warto najpierw wypróbować innych, domowych i kosmetycznych sposobów. Przy niewielkich przebarwieniach wystarcza tonik do przemywania z kwasami AHA i krem. A poza tym lepiej jest zapobiegać niż potem na zabiegi i lasery odkładać. Z serii white & beauty jest jeszcze krem przeciwdziałający przebarwieniom.
Link do tego posta

Fiona

W serwisie od dnia:
2011-07-08 22:44:49

ilość postów na forum:
17

IP : 89.75.128.190

no ja wlasnie kupilam to w & b Flosleka dla wzmocnienia zabiegow. Nawet dobry na zime bo dosc tlusty.

A co tych laserow to chyba jednak przyszlosc kosmetyki bo rozmawialam z pania kosmetyczka i potwierdzila ze to najskuteczniejsze metody. Na rozstepy tez najlepsze efekty dale laser wlasnei, zadne tam kremy mikrodemabrazjie itd
Link do tego posta

amelidia

W serwisie od dnia:
2011-05-25 13:36:09

ilość postów na forum:
4

IP : 83.10.211.28

Chodziłam na kwasy, ale trzeba by chodzić regularnie, po serii intensywnej, potem chociaż raz na miesiąc.
Link do tego posta

Marijory

W serwisie od dnia:
2012-07-20 19:38:58

ilość postów na forum:
101

IP : 80.52.171.85

idz do kosmetyczki, ale jakiejs dobrej ;d ona ci pomoże
Link do tego posta laser na przebarwienia

zalotka

W serwisie od dnia:
2012-08-24 11:15:26

ilość postów na forum:
12

IP : 178.37.69.5

Fakt, wszędzie laser i laser, ale nic nie zmieni faktu, że taka metoda najlepiej działa, tak mi powiedział doktor Marek Wasiluk. Owszem można stosować jakieś peelingi chemiczne, ale w ich przypadku podobno bardzo często zabiegi trzeba powtarzać.
Link do tego posta

magodziankaa

W serwisie od dnia:
2012-12-08 12:09:03

ilość postów na forum:
6

IP : 89.231.77.215

Jeśli chodzi o tańsze zabiegi, wymagające odrobiny czasu i cierpliwości, to polecam serię ogórkową Ziaja - tonik, mleczko do demakijażu i krem. Z tym, że krem nakładałam dużą warstwą, ale na noc, bo nie był matujący, a ja szybko zaczynam się świecić.
Naprawdę fajne rozjaśniło buzię całe to trio, czasem robiłam jeszcze okłady z ogórka świeżego na przebarwienia (u mnie to były/SĄ) policzki. Zaleczony trądzik znów się pojawił i znów mam trochę przebarwień.
Z innych maści polecam apteczny Cepan bez recepty - zapach nieprzyjemny, ale w ciągu miesiąca regularnego WCIERANIA kremu (ma lżejszą konsystencję, więc w sumie nie jest maścią) przynosi widoczne rezultaty.
Poza Cepanem godnym polecenia jest również ACNE-DERM, który zawiera aktywny kwas azelainowy. Odrobinę szczypie, a właściwie swędzi po nałożeniu w niektórych miejscach (przynajmniej mnie, głównie w okolicach nosa), działa ściągająco, redukuje wypryski i przebarwienia. Polecam wpisać w wyszukiwarce 'acne-derm idaliablog', tam są zdjęcia przed i po oraz obszerna recenzja.
Link do tego posta

liza1511

W serwisie od dnia:
2014-06-27 15:52:52

ilość postów na forum:
38

IP : 83.12.76.198

Z zabiegów polecam kwas Felurowy np. F-Peel Purles, a na jesień można zrobić z 2-3 zabiegi T-Peelem tej samej firmy. Ewentualnie cała seria ok.10 zabiegów mikrodermabrazji. I koniecznie przez cały rok filtry 50. Jeśli chcesz się opalać to albo ciało i twarz domalowujesz. Albo najzdrowiej balsamy brązujące itd.
Link do tego posta

liza1511

W serwisie od dnia:
2014-06-27 15:52:52

ilość postów na forum:
38

IP : 83.12.76.198

W domu kremy z filtrem 50 w zimie przynajmniej 30 na twarz. W gabinecie T-Peel Purlesa lub połączenie G-Peelu z F-Peelem. Czyli albo konkretne złuszczenie trójchlorooctowym albo delikatniej złuszczenie glikolem i rozjaśnienie ferulem. Najlepiej doradzi kosmetolog ,który wykonuje zabiegi.

Informacje o forum

• Zarejestrowanych: 15887
  • Obecnie aktywnych: 1034
  • Regulamin forum: czytaj regulamin

Kontakt z moderatorem: Paulina Rogala - Wyślij wiadomość

Grupa zawiera nowe wiadomości na forum

Grupa nie zawiera nowych wiadomości na forum