Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoja twarz / Mialenia - co myślicie o tym produkcie?

Forum

Twoja twarz

Wątek: Mialenia - co myślicie o tym produkcie?

Mialenia - co myślicie o tym produkcie?

Link do tego posta Mialenia - co myślicie o tym produkcie?

prada_marmolada

prada_marmolada

W serwisie od dnia:
2019-03-04 13:25:57

ilość postów na forum:
13

IP : 178.255.45.135

Dzień dobry wszystkim forumowiczkom i forumowiczom :)
Mam pytanie do Was bo szukam czegoś dobrego by mnie spłyciło zmarszczki i skóra tak nie \"chlapała\". Może nie jestem jakaś najstarsza, ale niestety.. starzeję się przez co no.. nie wygląda to najładniej :płacze: Ostatnio buszowałam po internecie i szukałam czegoś dobrego na ten mój fejs i znalazłam mialenia. Znacie może firmę? Ktoś próbował? Widze, że podają że mają naturalne rzeczy w tym kremie. Może ktoś powiedzieć czy on jest dobry? Będę wdzięczna za podpowiedzi, bo szukam czegoś co faktycznie poprawi skórę a nie jakiegoś bubla ;/ Dajcie znać :D
Link do tego posta

Katja_K.

W serwisie od dnia:
2019-03-13 11:57:40

ilość postów na forum:
4

IP : 94.152.184.201

No to już będzie dobre 3 opakowań jak korzystam i w sumie nie ma co narzekać, bo faktycznie zmarszczki sa mniej widoczne. Co do składu to też zawsze zwracam uwagę i sprawdzałam na aplikacji do kosmetyków i jest ok. mnie nie uczula, nie mam twarzy spuchniętej czy coś. :) Ja mogę odpowiedzieć tylko za siebie, ze na mnie działa ale dobrze robić też jakieś rzeczy poza mialenia na przykład rób maseczki domowej roboty na nawilżenie twarzy :)
Link do tego posta

prada_marmolada

W serwisie od dnia:
2019-03-04 13:25:57

ilość postów na forum:
13

IP : 91.241.62.161

O kurczaczki, dziękuję że odpowiedziałaś Katja! :) Zwracałaś może uwagę ile mniej więcej czekałaś na pierwsze efekty? Myślisz, że takie zwykłe zmarszczki na czole zostaną usunięte?