Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoja twarz / Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Forum

Twoja twarz

Wątek: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Link do tego posta Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

KaraKana

KaraKana

W serwisie od dnia:
2019-09-10 10:55:22

ilość postów na forum:
19

IP : 84.10.15.244

Czeeeeeeść, przepraszam jeżeli coś zle wstawiam, ale to mój pierwszy wątek na forum i chciałabym się tylko czegoś dowiedzieć. Mam w planach kupić krem z Buatic na zmarszczki ale zanim kupię to wolę się jednak dowiedzieć coś o nim więcej, bo nie jest on jednak jakiś najtańszy znowu. :help: Mam natomiast za 3 miesiące chrzciny na których mam być matką chrzestną, ale trochę wstyd pojawiać się tak zaniedbana. Nie mam jakiś okropnych tych zmarszczek, więc chce się tego pozbyć albo je zmniejszyć żeby jednak nie wyglądać tak staro :) Czy mogę prosić kogoś kto miał styczność z tymi kosmetykami o jakieś informacje o nim? Pozdrawiam cieplutko! :*
Link do tego posta

endoro

W serwisie od dnia:
2019-09-03 12:38:33

ilość postów na forum:
20

IP : 31.186.82.192

No nawilżyć zawsze można. Moja siostra go ma i sobie chwali ja miałam w końcu kupić ale zawsze jakoś mi to umyka. Sama sobie dość chwaliła ale czy u ciebie pomoże to nie wiem. Jakie masz zmarszczki? Są dość głębokie?
Link do tego posta

KaraKana

W serwisie od dnia:
2019-09-10 10:55:22

ilość postów na forum:
19

IP : 91.241.62.168

Nieee, raczej niedawno one mi się pojawiły i nie widać ich aż tak, ale podkreślają mi je np. podkłady matowe bo mi tam wchodzą i zamiast maskować to jeszcze bardziej uwidaczniają. Myślisz że w 3 miesiące będzie widać z tym kremem jakiś efekt? :love: ?
Link do tego posta

kosemka

W serwisie od dnia:
2019-09-26 14:25:05

ilość postów na forum:
14

IP : 185.11.129.102

o tym kremie nie słyszałam ale w sumie nie wiem czy można ufać w jakieś kremy na zmarszczki. co tam jest w środku do ma działać na nie?
Link do tego posta

endoro

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
20

IP : 5.133.8.145

>KaraKana

Na spokojnie myslę że przez 3 miesiące będą juz widoczne zmiany. U mnie szybciej to zajęło to wszystko dość szybciej. Takie pierwsze efekty u mnie były po 2 tygodniach jakoś, ale poza tym polecam jeszcze masować i ćwiczyć mięśnie twarzy, nawilżać, nawilżać i jeszcze raz nawilżać. Jeżeli zmarszczki są juz takie większe to pamiętaj, ze moze je krem lekko spłycić ale na pewno ich nie usunie. Takie nowsze zmarszczki powinien sobie na spokojnie usunąć.

>kosemka

Z takich ważniejszych to topola czarna, żeń-szeń, guarana, lawendę, koenzymy q10 i ruszczyk kolczasty.
Link do tego posta

kosemka

W serwisie od dnia:
2019-09-26 14:25:05

ilość postów na forum:
14

IP : 89.40.147.136

a co w sumie robi guarana, topola czarna i żeń-szeń na cerę? na jakiej zasadzie to poprawia stan skóry i zmarszczek? :D
Link do tego posta

endoro

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
20

IP : 178.255.44.203

> kosemka

guarana: głównie zmniejsza opuchlizny, a tak poza tym dodatkowo działa bardzo dobrze na pobudzenie krążenia
topola czarna: ujędrnia skórę, poprawia stan naczynek krwionośnych plus nawilża
żeń-szeń: regeneruje skórę i ją ujędrnia
Link do tego posta

glikolka

W serwisie od dnia:
2019-09-20 12:19:23

ilość postów na forum:
12

IP : 185.36.169.57

Chyba zapomniało się powiedzieć o dość waznych rzeczach w Buatic typu Magnesium PCA, ekstrakt z lawendy wąskolistnej, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, Palmitynian tetrapeptydu :) Myślę, że też są dość istotne przy usuwaniu zmarszczek.