Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoja twarz / kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Forum

Twoja twarz

Wątek: kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Link do tego posta kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

moooya

moooya

W serwisie od dnia:
2020-06-18 13:46:14

ilość postów na forum:
23

IP : 85.194.241.170

Siemanko wszystkim forumowiczkom i forumowiczom. Mam pytanie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi a chodzi mi głównie o to czy jest sens kupować krem z garisell bo chciałabym sie pozbyć worków pod oczami, ale jednak nie jestem już taka łatwowierna i nie kupię w ciemno coś co jest dla mnie jedynie znane z komentarzy suchych na jakieś stronie gdzie nikt mi nie odpisuje na zapytania. Może tu będzie ktoś kto mi powie czego się spodziewać po tym kremie pod oczy? Porażka czy bardzo w porządku?
Link do tego posta

tinna

W serwisie od dnia:
2020-07-22 14:58:38

ilość postów na forum:
17

IP : 91.185.189.240

nie wiem czy nadal szukasz osoby która może ci poopowiadać ale chyba się znalazłam. mogę wypowiadać się tylko o sobie i widzę u siebie poprawę. bardzo nawilża też i odżywia skórę no i rozjaśnia chociaż to nie jego główna rola.
Link do tego posta

moooya

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
23

IP : 185.11.129.106

A po jakim czasie widziałaś u siebie poprawę? Bo wszystko fajnie i pięknie ale jednak mnie zastanawia czy muszę czekać pół roku by cokolwiek zobaczyć o ile w ogóle? Mażesz też podpowiedzieć gdzie kupiłaś ten krem bo szukam też w sklepach ale nie widze go ani w drogeriach ani w aptekach i trochę nie orientuję się gdzie go dostać tak od ręki.
Link do tego posta

tinna

W serwisie od dnia:
2020-07-22 14:58:38

ilość postów na forum:
17

IP : 94.152.212.96

użytkownik moooya napisał:

A po jakim czasie widziałaś u siebie poprawę? Bo wszystko fajnie i pięknie ale jednak mnie zastanawia czy muszę czekać pół roku by cokolwiek zobaczyć o ile w ogóle? Mażesz też podpowiedzieć gdzie kupiłaś ten krem bo szukam też w sklepach ale nie widze go ani w drogeriach ani w aptekach i trochę nie orientuję się gdzie go dostać tak od ręki.

nie mówię że u każdego tak będzie, ale poprawe taką że zmniejszenie worków to myślę, że po około półtorej miesiąca, ale to u mnie. wszystko jest zależne od twojej skóry, jak masz powazne problemy z workami pod oczami i tak dalej i tak dalej. co do kupna to on z tego co rozmawiałam z panią telefonicznie to mówiła, że można właśnie przez nią zamówić, albo allegro albo właśnie strone producenta, także nie znajdziesz go w sklepie :3
Link do tego posta

kakaduuu

W serwisie od dnia:
2020-08-19 13:40:07

ilość postów na forum:
11

IP : 46.242.140.140

Wysłali mi nawet zagranice, więc plus! Inna rzecz jeszcze, że jeszcze jak zamawiałam do siebie do Elbląga to można było i na paczkomat i kurierem. Dla mnie akurat ta pierwsza opcja do skrzyneczki jest lepsza opcją, bo kurier rejonowy jest... no specyficzny ;p A przynajmniej ten co był na tamten moment był hmmm.

Tak a propo kupna, zamawiania itp. xD
Link do tego posta

moooya

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
23

IP : 85.194.241.170

Też miałam kiedys takiego kuriera że potrafił nie zapukać ani nie zadzwonić ale to już kultura osobista z ludzi wychodzi. Teraz jest bardzo w porządku. Teraz tak się zastanawiam kiedy ten garisell dokładnie kupić bo juz bym go chciała na TERAZ a jednak trzeba chwile poczekać to nie wiem czy nie lepiej poczekać już do 1-go i mieć pewność, że będę już po wypłacie. Staram sie ostatnio podejść d zakupów bez szaleństw ale no jest czasem jak jest haha. W każdym razie już wiem że go biorę także dziewczyny kochane bardzo wam dziękuję.
Link do tego posta

prostracja

W serwisie od dnia:
2020-06-29 09:28:10

ilość postów na forum:
13

IP : 46.242.140.140

tylko na pewno napisz jak ci sie sprawdził!!!!!! to jak będzie dobry to też kupię sobie ten garisell bo podobne mam problemy z okolicą oczu heh :radość:
Link do tego posta

moooya

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
23

IP : 89.73.17.29

Już śpieszę z aktualizacją. Zamówiłam go i mam go już na swoich zasobach. Nie jest to jakiś długi okres, ale jednak widze, że coś zaczyna się powoli dziać, bo jednak skóra wygląda na jaśniejsza i bardziej świeżą czy też jest mniej opuchnięte. Ile no?? Niecałe 2 tygodnie ale widzę, że coś się powoli dzieje w dobrą stronę. Zobacze jak będzie dalej, ale jestem już teraz w lekkim szoku, że widać poprawe przy takim czasie :radość:
Link do tego posta

legolas

W serwisie od dnia:
2020-09-18 11:09:05

ilość postów na forum:
10

IP : 46.29.20.122

musze sprawdzić, bo jestem ciekawa czy by u mnie na worki by to zadziałało :)
Link do tego posta

legolas

W serwisie od dnia:
2020-09-18 11:09:05

ilość postów na forum:
10

IP : 46.29.20.122

musze sprawdzić, bo jestem ciekawa czy by u mnie na worki by to zadziałało :)
Link do tego posta

marzena.kwiat

W serwisie od dnia:
2018-11-08 08:19:57

ilość postów na forum:
87

IP : 62.89.74.10

Ja teraz wszystkim moim znajomym polecam olejki formy Doterra, nie dość że pięknie pachną to mają niesamowite właściwości, dodam też, że są to 100% wyciągi z roślin, kwiatów itd.
Bardzo polecam zapoznanie się z ich ofertą ponieważ na prawdę warto.
Ja używam ich jako perfumy lub do wspierania w ciało przy różnych dolegliwościach.
Można również dać je do dyfuzora i pięknie pachną w całym domu.
https://od-natury.pl/filterSearch?adv=false&cid=0&q=doterra&sid=false&isc=true
Link do tego posta

szyszula

W serwisie od dnia:
2020-11-24 15:08:11

ilość postów na forum:
10

IP : 194.187.147.24

Nie sądziłam, że spotkam tutaj ten krem. Niedawno kupiłam sobie z ciekawości bo przez pracę przy komputerze (grafika) oczy mi się strasznie męczą i mi sie worki zrobiły. Na razie garisell działa mi pięknie :peace:

Informacje o forum

• Zarejestrowanych: 76935
  • Obecnie aktywnych: 1997
  • Regulamin forum: czytaj regulamin

Kontakt z moderatorem: Paulina Rogala - Wyślij wiadomość

Grupa zawiera nowe wiadomości na forum

Grupa nie zawiera nowych wiadomości na forum