Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoja twarz / Bogate kosmetyki z Morza Martwego Aqua

Forum

Twoja twarz

Wątek: Bogate kosmetyki z Morza Martwego Aqua

Bogate kosmetyki z Morza Martwego Aqua

Link do tego posta Bogate kosmetyki z Morza Martwego Aqua

priscilla

priscilla

W serwisie od dnia:
2011-08-25 16:34:57

ilość postów na forum:
1

IP : 92.111.11.157

Witam
Cud z morza martwego.Tak są nazywane na całym świecie kosmetyki z morza martwego z Izraela.Są one po prostu wspaniałe.Całe życie miałam problemy z kaszaczkami i próbowałam wszystkiego żeby ich się pozbyć i nic nie pomagało .Dopiero po użyciu kremu FIRMY Aqua ich się pozbyłam .Naprawdę super.Kosmetyki można kupić u Polskiego dystrybutora www.magicznypremier.pl
pozdrowienia
Link do tego posta

ka-be

W serwisie od dnia:
2017-03-06 14:52:47

ilość postów na forum:
1

IP : 78.11.178.48

Rozumiem, że to produkty luksusowe i takie też mają ceny!! Przy moim ograniczonym budżecie, moim ulubionym kosmetykiem jest mydło Aleppo z błotem z Morza Martwego marki Najel. Kosztuje kilkanaście złotych, a jest bardzo wydajne. No i efekty super - skóra miękka, dobrze oczyszczona i odżywiona. Mydła Aleppo kupuję tutaj https://biokoszyk.pl/pl/c/Mydlo-aleppo/339
Link do tego posta

Grandel_pl

W serwisie od dnia:
2017-09-18 10:31:09

ilość postów na forum:
11

IP : 79.185.66.165

Akurat nigdy nie miałam okazji stosować tego typu kosmetyków znad morza martwego, wiec nie wiem czy faktycznie są w 100% skuteczne czy też wręcz przeciwnie,. Im więcej opinii na ich temat tym lepiej.