Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoja twarz / Żel do twarzy Neutrogena Hydro Boost

Forum

Twoja twarz

Wątek: Żel do twarzy Neutrogena Hydro Boost

Żel do twarzy Neutrogena Hydro Boost

Link do tego posta Żel do twarzy Neutrogena Hydro Boost

Magdusia555.1992

Magdusia555.1992

W serwisie od dnia:
2018-07-11 22:41:43

ilość postów na forum:
0

IP : 92.196.15.164

Cześć dziewczyny :) Zastanawiam się czy miałyście już okazję wypróbować nowe kosmetyki marki Neutrogena z serii Hydro Boost? Bo ja tak i przyznam szczerze, że jestem nimi zachwycona. Jak tylko zaczęło zbliżać się lato chciałam zmienić swój dotychczasowy krem na inny. Marzył mi się krem o lekkiej konsystencji, która nie obciążałaby mojej skóry. I własnie taki jest żelowy krem do twarzy Neutrogena Hydro Boost. Nigdy wcześniej nie stosowałam kremów w żelowej formie,a szkoda, bo według mnie jest dużo lepsza w porównaniu z innymi kremami. Żel Hydro Boost wygodnie się nakłada na twarz, nie spływa i co najważniejsze szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Ma przyjemny, delikatny zapach. A co do efektów to ja u siebie zauważyłam je już chwilę po nałożeniu - twarz stała się delikatna i jędrna. Poczułam natychmiastowe nawilżenie i nawodnienie skóry, czego bardzo jej brakowało zważając na ostatnie upały :) Z każdym kolejnym dniem stosowania tego żelu stan mojej skóry wyraźnie się poprawia, co zauważyłam nie tylko ja ale też mój narzeczony. U mnie sprawdził się w 100%, dlatego szczerze poleciałam go dalej znajomym i rodzinie.
Link do tego posta

Balbina077

W serwisie od dnia:
2017-11-30 19:33:07

ilość postów na forum:
14

IP : 88.156.27.208

Słyszałam o tym produkcie, ale jeszcze nie miałam okazji z niego skorzystać. U mnie jednak do nawilżania zawsze królują żele aloesowe - https://www.cocolita.pl/pachnaca-kapiel/holika-holika-aloe-92-shooting-gel-zel-wielofunkcyjny-250ml Bardzo je lubię, ponieważ jak żadne inne kojąco wpływają na moją skórę i pozostawiają ją w pełni nawilżoną. Nie potrzebuję już innych kosmetyków nawilżających.