Uroda.com / Artykuły / Zdrowie

Artykuły

Zdrowie


zęby

Podrażnienia występujące w jamie ustnej to często występujące dolegliwości. Powstają na skutek różnych czynników, zaczynając od podrażnień spowodowanych aparatami ortodontycznymi, przez zabiegi, a kończąc na dokuczliwych aftach. Jak sobie z nimi radzić? Odpowiadamy poniżej. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zdrowie

Nadchodzące chłodniejsze dni to znak, że nasz organizm potrzebuje dodatkowego wsparcia. Zdrowa, zbilansowana dieta, oparta na naturalnych, nieprzetworzonych produktach nie tylko poprawi odporność, lecz także pomoże w zwalczeniu jesiennych dolegliwości. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zęby

Wokół tematu wybielania zębów narosło wiele mitów. Nasze wątpliwości budzą aspekty zarówno domowych sposobów rozjaśniania uśmiechu, jak i tych z wykorzystaniem specjalnych produktów kosmetycznych. Higienistka Anna Drobkiewicz obala najpopularniejsze mity. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

lifestyle

Jesienią do naszego menu dołączają grzyby oraz sezonowe warzywa, takie jak dynia, burak, bakłażan czy cukinia. To doskonałe źródła witamin i składników odżywczych, dlatego nie może zabraknąć ich w kuchni. Sprawdźcie nasz przepis na pyszny jesienny obiad - dyniowe gnocchi z sosem kurkowym! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zdrowie

Już za chwilę nasze pociechy przekroczą próg klasy i wpadną w wir obowiązków szkolnych oraz zabaw z rówieśnikami. Jak przygotować je na stresujące wyzwania i niekończące się aktywności? Zapewnijmy im odpowiednią dawkę witamin i minerałów. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony