Uroda.com / Artykuły / Zdrowie

Artykuły

Zdrowie


zdrowie

Instytut Pantone wybrał kolor roku 2020, został nim niebieski - Classic Blue. Ten głęboki, lekko niepokojący odcień przywodzi na myśl niebo tuż przed burzą lub wzburzone morze zapowiadające sztorm. Ale to również kolor utożsamiany z profesjonalizmem, pozycją lidera oraz dojrzałością. Classic Blue to ekspresja siły na stabilnym fundamencie. Właśnie dlatego firma Curaprox zadedykowała mu edycję specjalną szczoteczek CS 5460 ultra soft. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zęby

„Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto się może zakochać w Twoim uśmiechu” Gabriel Garcia Marquez »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Ekskluzywna formuła czarnego żelu z lśniącymi drobinkami złota w paście do zębów. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

dieta

Pokrzywa jest pospolitą rośliną, którą dostrzegamy na każdym kroku. Kojarzy nam się z nieprzyjemnym pieczeniem, spowodowanym dotknięciem jej liści. Jednak roślina ta, posiada wiele zdrowiodajnych właściwości, które są wykorzystywane od wieków. Dowiedz się na co korzystnie wpływa pokrzywa. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Do dziś marka AA pozostaje specjalistą w dziedzinie higieny intymnej, ciesząc się największym zaufaniem konsumentek w tym segmencie. Jako jedyna na rynku posiada pozytywną oceną Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony