Uroda.com / Artykuły / Zapachy inspirowane kultowymi lalkami Barbie

Artykuły

Zapachy inspirowane kultowymi lalkami Barbie

2019-04-24


Lalka Barbie zmieniała się na przestrzeni lat.Historia tej słynnej zabawki opowiedziana zapachami!

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowaZ okazji wielkiego jubileuszu lalki numer jeden na świecie BI-ES, jako jedyna marka kosmetyczno- perfumeryjna w Polsce wprowadza na rynek limitowaną kolekcję produktów inspirowanych BARBIE.

Na przestrzeni dekad styl kultowej lalki zmieniał się wraz z otaczającym ją światem. Od wyszukanej elegancji takich gwiazd jak Elizabeth Taylor i Marylin Monroe przez swobodę dzieci- kwiatów i modę rodem z festiwalu Woodstock, aż po ekstrawagancką i pełną kolorów Tatally Hairy, będącą esencją lat 90. Te właśnie zmiany stały się inspiracją dla stworzenia niezwykłej kolaboracji BARBIE x BI-ES w wyniku której powstało aż 15 limitowanych produktów kosmetycznych. Podzielono je na 5 dekad, a w każdej z nich znaleźć można 3 produkty: wodę perfumowaną, mgiełkę do ciała oraz żel pod prysznic.

Kosmetyki BARBIE x BI-ES zaprezentowane zostały na największych w Europie targach kosmetycznych COSMOPROF BOLOGNA 2019, gdzie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Barbie by Bi Es

W najbliższym czasie światło dzienne ujrzą związane z tą kolaboracją projekty marketingowe współtworzone między innymi z Pauliną Będzmirowską (mom.wife.woman) Joanną Biernacką (ashplumplum) oraz Aleksandrą Furką (olciiak)

Opinia redakcji: Perfumy przyciągają uwagę kolorowymi opakowaniami. Kuszą nie tylko dziewczynki, ale również kobiety. Bo przecież kto nie lubi lalki Barbie. W każdej kobiecie tkwi mała dziewczynka. :-) Zapachy są różnorodne, owocowe, kwiatowe. Każdy flakonik inspirowany lalka Barbie z innej dekady. Ciekawy pomysł. Niektóre z zapachów mają dodatek, zapewne przypraw, ponieważ mają tzw.“pazura”. Woda perfumowana utrzymuje się do 5 godzin. Mgiełka to raczej sposób na odświeżenie. Utrzymuje się na ciele ok. 2 godzin. Dopełnienie, kolekcji jest żel pod prysznic. Cała kolekcja to fajny pomysł na prezent nie tylko dla małej dziewczynki.

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony