Uroda.com / Artykuły / Zadbaj o swojego mężczyznę

Artykuły

Zadbaj o swojego mężczyznę

2011-05-12


Mężczyźni bywają czasami jak duże dzieci. Gadżety urastają niekiedy do rangi kultu. Dla wielu z nich, samochód to nietykalna świętość, która jest poddawana specjalnym programom pielęgnacyjnym.

Autor: eb

Źródło: inf.prasowa

Gdyby tak mężczyźni strzegli swoją twarz przed „zarysowaniami” tak, jak karoserię swojego samochodu uniknęli by podrażnionej skóry twarzy i niechęci do codziennego rytuału golenia. Gillette wychodzi im naprzeciw  i oferuje systemową maszynkę Mach 3, która sprawia, że golenie jest komfortowe, dokładne, a skóra po tym zabiegu niebywale gładka.

Niewłaściwy środek do karoserii ukochanego auta, brak należytej konserwacji ulubionego zegarka powodują, że najcenniejsze dla niego przedmioty, przestają go cieszyć. To samo tyczy się skóry twarzy. Nieodpowiedni „sprzęt” do podstawowego zabiegu pielęgnacyjnego mężczyzny, tak jak na przykład używanie jednorazowej maszynki do golenia*, może prowadzić do powstawania podrażnień, zaczerwienienia oraz zacięć. Aby uzyskać bardziej komfortowe i dokładniejsze golenie niż jednorazówką* , warto namówić mężczyznę na innowacyjny gadżet wśród przyborów pielęgnacyjnych, maszynkę do golenia Gillette Mach 3 .

Dokładne golenie i komfort
Maszynka do golenia Gillette Mach 3 została3231_Gillette_Hercules_poster_A4_17.jpg wyposażona w 8 funkcjonalności, które ze sobą współgrają – tak jak współdziałać muszą ze sobą np. podzespoły w ulubionym samochodzie Twojego mężczyzny. Wszystkie technologicznie zaawansowane elementy maszynki sprawiają, że golenie jest dokładniejsze, bardziej komfortowe, dzięki czemu pozostawia mniejsze poczucie podrażnienia.  Maszynka posiada trzy progresywne ostrza „Anti-friction zmniejszające tarcie i minimalizujące powstawanie ewentualnych podrażnień, które wspomagane przez włókna Microfins, napinają skórę, pokonując wszystkie jej nierówności i podnoszą włos w trakcie golenia, co przyczynia się znacznie do rezultatu gładkiego golenia. Specjalna powłoka  diamentowa DLC (Diamond-Like-Carbon),którą pokryte są ostrza sprawia, że są one znacznie cieńsze , bardziej trwałe i mniej podatne na stępienie Zastosowany w maszynce szeroki pasek nawilżający Indicator, dostarcza skórze odpowiednią dawkę nawilżenia, co także przyczynia  się do redukcji powstawania podrażnień. Ruchoma główka maszynki  pozwalają na precyzyjne prowadzenie ostrzy po twarzy, zapewniając większą dokładność golenia, zaś wyprofilowana i dopasowana do męskiej dłoni rączka maszynki pomaga uzyskać jeszcze lepszą kontrolę podczas golenia. Dzięki takiemu wyposażeniu, nie sposób nie odczuć różnicy* w komforcie i dokładności golenia. I zauważy ją nie tylko sam użytkownik, ale także kobieta,  która z pewnością dostrzeże w nim jeszcze bardziej atrakcyjnego mężczyznę.

Komfortowa jazda
Męska skóra ma swoją specyfikę. Twarde włosy zarostu męskiego wymagają odpowiedniego rytuału golenia każdego dnia. Na sam początek skórę twarzy należy przygotować poprzez odpowiednie nawilżenie. Skutecznym sposobem jest nałożenie na kilka minut rozgrzanego ręcznika na twarz.  Aby zmiękczyć skórę podczas golenia, niezbędne jest nałożenie żelu, który ułatwia poślizg maszynki, a ponadto stanowi warstwę ochronną podczas golenia, przyczyniającą się do zminimalizowania ryzyka powstawania podrażnień. Żele do golenia serii Gillette Mach 3 wspomagają prowadzenie maszynki po skórze, ułatwiając jej poślizg i przyczyniając się do ochrony skóry przed zacięciami, zaczerwienieniem i podrażnieniami. Golenie powinno się wykonywać przy użyciu maszynki dobrej jakości, która gwarantuje komfort zarówno komfort, jaki dokładny rezultat golenia. Jak namówić mężczyznę do wyboru tej właściwej? Pomocnym, powinien okazać się autorytet w dziedzinie mechaniki motocyklowej w osobie Wojtka Szczepańskiego, Kierownika Zespołu Mechaników Orlen Teamu.
„Przy dokonywaniu napraw każdego z pojazdów mechanicznych najważniejsza jest troska o to, by każda z części była zadbana tak samo jak inne. Naprawa silnika nie będzie skuteczna, jeśli nie dopilnujemy by odpowiednio oczyszczona i sprawdzona była każda śrubka z osobna. W trakcie rajdu, może okazać się to niezbędne do osiągnięcia sukcesu na mecie, a przy użytkowaniu pojazdu codziennego użytku, umożliwi nam dłuższe cieszenie się z komfortu jazdy. Podobnie, karoseria pojazdu może się niszczyć się już od jednej rysy – powoli wdaje się rdza, która nie tylko pogłębia ten stan, ale w dłuższej perspektywie rzutuje na obraz całego samochodu” - mówi Wojtek Szczepański. „Gdyby porównać to do męskiej pielęgnacji twarzy, to widoczne podrażnienie, nawet jeśli niewielkie,, psuje cały nasz wizerunek. Sama świadomość jej istnienia pogarsza nam samopoczucie, przez nią czujemy się mniej atrakcyjni i mamy mniejszą pewność siebie. Dlatego każdy mężczyzna powinien używać środków sprawdzonych i dobrej jakość – takich, jakich sam by użył do pielęgnacji rzeczy, które są dla niego cenne jak np.  samochodu ”.
Przyjemne golenie to lepsze samopoczucie, a lepsze samopoczucie to większa frajda z jazdy samochodem. Najwyższy czas, aby mężczyźni zadbali o swoją skórę twarzy tak, jak dbają o swoje ukochane autka.
Ocena: 50

Komentarze (1)

 

  • 2012-03-16 11:18:18
    Gdy mój mąż miał wypadek w pracy i przez dwa mies miał gibs od ramion po pas to ja dbałam o jego chigienę ,uwielbiałam go golić..sprawiało mi to przyjemność bo jego buzia była gładka ja pupa niemowlaka...czasami smieje się i mówi że woli jak ja to robię:)
    IP: 89.229.130.248
do góry strony