Uroda.com / Artykuły / Zabiegi na ciało metodą Hilo Lift

Artykuły

Zabiegi na ciało metodą Hilo Lift

2014-06-06


Zabiegi z wykorzystaniem nici kojarzą nam się głównie z liftingiem twarzy i redukcją zmarszczek mimicznych. Faktycznie są to obecnie najbardziej popularne zabiegi, ale warto pamiętać, że nici Hilo Lift mają o wiele szerszy zakres zastosowań w chirurgii plastycznej i dermatologii estetycznej.

Autor: dr Karolina Mołas

Źródło: informacja prasowa


Dr Karolina Mołas z DS Instytut w Warszawie poleca szczególnie zabiegi na problematyczne obszary ciała, z których często nie jesteśmy do końca zadowoleni.

Na co możemy liczyć decydując się na zabieg?


 • Ujędrnienie, uniesienie i kształtowanie piersi;
 • Poprawa jędrności i napięcia skóry w okolicach kolan i łokci;
 • Lifting pośladków;
 • Redukcja zmarszczek na szyi i dekolcie;
 • Ujędrnienie skóry po porodzie lub zabiegu liposukcji;
 • Przy problemie otyłości – zabiegi na ramiona, brzuch (zmniejszenie objętości talii), korekta linii pleców.


Jak działają nici Hilo Lift?

Po zaimplementowaniu nici PDO pierwszych efektów poprawy skóry należy się spodziewać po 3- 4 tygodniach, a najlepsze widoczne są już w trzecim, czwartym miesiącu. Wzrost kondycji skóry trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie.
Efekty elastyczne wynikające ze zwiększonej syntezy kolagenu utrzymują się średnio 24 miesiące (maksymalnie do 36 miesięcy). Uzależnione jest to od wyjściowej kondycji skóry, tempa procesów metabolicznych zachodzących w skórze oraz od wieku Pacjenta i sposobu życia (używki, fotoprotekcja, nawilżanie skóry itp.).
Zabiegi z wykorzystaniem nici Hilo Lift są właściwie bezinwazyjne dla organizmu (ewentualne siniaki znikają po kilku dniach) i mogą stanowić alternatywę dla zabiegów z użyciem skalpela.
Najlepsze efekty obserwuje się u Pacjentów w wieku od 30 do 55 lat, ale ich stosowanie jest korzystne dla wyglądu u osób w każdym wieku.

Zabiegi z wykorzystaniem nici Hilo Lift można wykonać w DS Instytut (dsinstytut.pl)


Ocena: 0

Komentarze (1)

 

 • 2014-06-13 15:45:38
  kilka
  fajny pomysł ale na takie zabiegi trzeba mieć mnóstwo kasy. wolałam zadziałać bardziej całościowo, dlatego kupiłam skrzypolen z biotyną. ma wiele cennych składników wpływających na skórę i faktycznie po paru tygodniach brania mogę stwierdzić,że jest lepiej. skóra jest napięta, nawilżona i nie ma skłonności do podrażnień.
  IP: 89.70.67.6
do góry strony