Uroda.com / Artykuły / Wymarzony prezent na Dzień Kobiet

Artykuły

Wymarzony prezent na Dzień Kobiet

2013-03-06


Kwiaty, perfumy, czekoladki- to już każda z nas zna, bo czym byłby 8 marca bez choćby bukietu czerwonych róż? Jeszcze kilkanaście lat temu, tego dnia panie czekały na wręczenie im goździka. Dziś taka myśl u niektórych z nas wywołuje sentymentalne westchnienie. Reszta z nas uśmiecha się z ironią na wspomnienie PRL\'owskiego zwyczaju, ciągle jeszcze utrzymującego się we wschodniej części Europy.

Autor: jp

Źródło: uroda.com

 

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na ciekawe prezenty:

Opcja 1: Wizyta w SPA

Panowie nie zdają sobie sprawy jak wiele czasu i energii musimy poświęcić aby codziennie czuć się w pełni zadbaną a tym samym zadowoloną z własnego wyglądu. Każda z nas zapewne doceniłaby gdyby mężczyzna wykazał się nie tylko dobrą pamięcią, (wszak wg niektórych Panów tak łatwo zgubić ten ósmy dzień marca w lawinie innych świąt!) ale też oryginalnością. Apel do mężczyzn: Zabierz swoją ukochaną do SPA! Będzie jeszcze bardziej zdziwiona, gdy zaproponujesz jej wspólną wizytę w salonie odnowy biologicznej, ale nie jest to koniecznością- my, kobiety, nie wymagamy aż takich poświęceń...

Opcja 2: Najlepszy relaks to zakupy

Oczywiście nie te w osiedlowej piekarni czy w pobliskim warzywniaku. Kusząca będzie propozycja  zakupów w galerii handlowej. Nowa para szpilek czy wiosenna torba? A może jedno i drugie? Od czasu do czasu każda kobieta powinna pozwolić sobie na odrobinę zakupowego szaleństwa, a jeśli kwestią finansową zajmie się partner- tym bardziej! Piszemy to oczywiście z przymrużeniem oka, ale Drogie Panie, same przyznajcie- ilu spośród Waszych ukochanych sprawiło Wam taki prezent 8 marca?

Opcja 3: Kolacja w domowych pieleszach

Jeśli na co dzień to Ty gotujesz, zapewne nie masz nic przeciwko temu, by Twój partner wykazał się w tej kwestii inicjatywą. W zasadzie sama masz ochotę pooglądać jego kulinarne poczynania, pod warunkiem, że przygotowany posiłek będzie się nadawał do zjedzenia i że nie będzie to jajecznica! Być może, przy okazji to on odkryje w sobie nowy talent, a Ty przekonasz się, że gotujący facet naprawdę wygląda seksownie!

Opcja 4: Za górami, za lasami...

Prawdziwym zaskoczeniem może okazać się wycieczka do bardziej słonecznej części globu. Co powiecie na weekend w hiszpańskim miasteczku? Spacery po wąskich uliczkach, wypoczynek na plaży...A może fascynuje Was Portugalia i chcielibyście usłyszeć na żywo niesamowita melodię fado? My, kobiety uwielbiamy niespodzianki. To jedno z lepszych rozwiązań o tej porze roku.

Powstaje pytanie: Jak zasugerować te nieszablonowe rozwiązania naszym mężczyznom? Proponujemy nasz tekst jako lekturę obowiązkową dla każdego Pana. O ile prostsze będzie życie, gdy prezent okaże się strzałem w dziesiątkę, a nie tylko wymuszonym podarunkiem „bo tak wypada”, prawda? W razie jakichkolwiek wątpliwości proponujemy Paniom użycie delikatnej siły perswazji, bo same wiemy jak w praktyce ma się opinia o naszej (pozornie) słabej płci!Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2013-03-06 22:29:26
    O jednym z tych prezentów na \"Dzień Kobiet\" już od dawna marzę, a mianowicie o jakiejś egzotycznej podróży, która byłaby zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia.
    IP: 31.128.17.12
do góry strony