Uroda.com / Artykuły / wSPAniałe Walentynki we dwoje

Artykuły

wSPAniałe Walentynki we dwoje

2011-01-18


Walentynki są okazją do zatrzymania się i poświęcenia większej uwagi swojemu związkowi. Nie muszą przecież kojarzyć się jedynie z zakupem tandetnych maskotek i serduszek. Lepiej potraktować je jak okazję do refleksji, zbliżenia się, poprawy jakości.

Autor: sz

Źródło: info prasowe

Wychodząc z założenia, że kobiety są bardziej romantyczne panowie, aby sprostać ich wymaganiom, powinni zadbać w tym dniu przede wszystkim  o nastrój. Tutaj ogromną rolę odgrywa muzyka, oświetlenie, dobrze skomponowane menu. Jeśli mamy problemy z wykreowaniem takiej scenerii do wspólnego  świętowania w dniu zakochanych albo dokładnie tak spędziliśmy to święto rok temu, warto być może skorzystać z gotowych propozycji. Wspólne wyjście do teatru, kina a potem do restauracji to jedna z możliwości. W tym roku jednak spróbujmy czegoś wyjątkowego. Spędźmy ten dzień wSPAniale w ośrodku spa, których oferta skierowana jest w tym roku specjalnie dla par. 

Co  daje nam taki  wspólny wypad do spa? Przede wszystkim niespodzianka będzie dla dwojga. Specjaliści od dobrego nastroju przygotują nam ucztę dla naszych zmysłów, po której oddamy się wspólnemu relaksowi. Istnieje wiele możliwości zaaranżowania wspólnych zabiegów. Sporą popularnością cieszą się zmysłowe kąpiele dla dwojga w mleku i płatkach róż-przekonuje Dagmara Leja ze Słonecznego Spa w Hotelu  Dosłońce.  Niezwykłą atmosferę takiej kąpieli tworzy specjalnie przygotowane wnętrze z dwuosobową wanną. Rozsypane w wodzie i w pomieszczeniu płatki róż, zapachowe świece, kominek, doskonale działają na zmysły, a całości  dopełni atmosferę lampka dobrego wina. 

Podobne relaksujące właściwości mają inne kąpiele np. kąpiel winna czy cytrusowa, która wiąże się również z poczęstunkiem owocami. W zależności od upodobań wybrać można kąpiel Kleopatry w miodzie, mleku i  soli morskiej lub kąpiel hinduską z dodatkiem olejku migdałowego albo kąpiel z dodatkiem naturalnej oliwy. 

Jeżeli ktoś nie ma ochoty na zabieg wodny, może zrelaksować się w inny sposób. Oprócz romantycznych kąpieli w Walentynki można skorzystać z masaży dla dwojga- dodaje  Izabela Załęska, kosmetolog, konsultant w Słonecznym SPA w Hotelu Dosłońce Coference & SPA. Szczególnie masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny to doskonałe odprężenie i odpoczynek. W odpowiednio zaaranżowanej romantycznej atmosferze podkreślonej przez aromatyczne olejki, relaksacyjną muzykę pozwolą przeżyć niezapomniane chwile, umocnić związek zdystansować się i docenić niezwykłość  chwil  spędzonych razem. 

Jak widać możliwości i propozycji na romantyczny wieczór we dwoje jest sporo. Tylko od nas zależy jak wykorzystamy tę okazje do bycia razem. Można kupić misia z serduszkiem i napisem „I Love You”, który będzie przez najbliższe miesiące pochłaniał  kurz, można też postarać się o wyjątkową atmosferę, która pozostanie w pamięci ukochanej do końca życia. 


Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2012-08-31 19:13:25
    Świetny pomysł na walentynki we dwoje, jesli nasz partner lubi o siebie dbac
    IP: 109.243.67.79
do góry strony