Uroda.com / Artykuły / Witaminy przyspieszające wzrost włosów

Artykuły

Witaminy przyspieszające wzrost włosów

2017-05-30


To kolejna propozycja od Harmony Plus. Po sukcesie szamponu, odżywki i lotiona przyszedł czas na witaminy w formie tabletek!

Autor: Wioleta Derkowska

Źródło: Uroda.comHAIR JAZZ to najnowszy suplement diety ze składnikami pochodzenia roślinnego opracowany w oparciu o substancje odżywcze, kwas hialuronowy, kolagen, aminokwasy oraz keratynę, które gwarantują osiągnięcie rezultatów w 4 dziedzinach: wzrost, zapobieganie wypadania, utrzymanie połysku oraz koloru włosów.

Dzięki innowacyjnemu składowi witaminy HAIR JAZZ to najlepszy przyjaciel w uzyskaniu nowego wymiaru piękna dla Twoich włosów i paznokci.

Cel: zapobieganie łamaniu się włosów i nadmiernemu wypadaniu.
Dzięki połączonemu działaniu ekstraktu z czarnych jagód składnik Nutricible 111 Apple (aktywne składniki oparte na flawan-3-olu) przyczynia się do niszczenia wolnych rodników, by przeciwdziałać przedwczesnemu starzeniu włosów oraz stymulować zewnętrzne mikrokrążenie.

Cel: Wzrost
Połączenie hydrolizatów białkowych pszenicy oraz bogatego w krzem bambusa dostarcza składników niezbędnych do produkcji keratyny, dzięki której rozwijają się nowe włókna włosowe.

Cel: Połysk i moc
Istnieje silna zależność między lśniącymi włosami a idealnie gładką i prostą zewnętrzną warstwą mocno związanych ze sobą łusek osłonki keratynowej włosa, które odbijają światło.

Dlatego właściwa synteza keratyny jest niezbędna, aby włosy otrzymywały niezbędne składniki.
Witamina E zapewnia ochronę antyoksydacyjną, a witamina B6 bierze udział w syntezie cysteiny (niezbędny składnik keratyny).
Połączenie cynku oraz aminokwasów poprzez właściwą syntezę keratyny sprawia, że włosy stają się piękne.
Natomiast aktywny składnik produktu – Nutricible Beauty – to kompleks trzech podstawowych składników występujących w skórze i skalpie (Kolagen – Keratyna – Kwas hialuronowy), które zapewniają miękkie i gęste włosy nawilżone już od nasady!
Czarna jagoda: stymuluje mikrokrążenie skóry głowy
Miedź: wspiera naturalną pigmentację włosów
Cynk: zapewnia odpowiednią pielęgnację włosów
Witamina B6: wspomaga właściwą syntezę cysteiny
Witamina E: zapewnia ochronę komórek przeciw stresowi oksydacyjnemu.

Opinia redakcji: To chyba najlepsze rozwiązanie z dotychczasowych zaproponowanych przez Hair Jazz. Po sukcesie szamponu i odżywki przyszedł czas na lotion, To już było niemałe ułatwienie. Preparatu nie trzeba było spłukiwać. Tym razem otrzymujemy suplement diety. Okazuje się, że sprawa jest w ogóle ułatwiona. Tabletki należy przyjmować rano. 2 sztuki preparatu popijamy dużą ilością wody. Kuracja zawiera 60 sztuk tabletek, które starczają na miesiąc kuracji. A co ze skutecznością? Szczerze mówiąc, efekty są zadowalające, porównywalne do tych, które uzyskuje się, stosując szampon z odżywką. Odrost jest widoczny, a preparaty do stosowania znacznie wygodniejsze!


Witaminy możesz kupić tutaj

 photo fb_zps7hvweqzd.jpg 

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony