Uroda.com / Artykuły / Witaminowe żelki dla dorosłych i dzieci podbijają rynek!

Artykuły

Witaminowe żelki dla dorosłych i dzieci podbijają rynek!

2017-03-21


Duży sukces, jaki na rynku odniosły Misie na zdrowe włosy sprawił, że firma Noble Health postanowiła pójść za ciosem i przygotować kolejne suplementy diety w postaci żelek: Witaminy dla rodziny z kompleksem 11 składników odżywczych, Witaminę C i Witaminę D.

Autor: Uroda.com

Źródło: informacja prasowaPrzyczyna tak dużej popularności Misiów na zdrowe włosy tkwi nie tylko w bogatym składzie z biotyną, cynkiem, selenem czy miedzią, ale również w samej postaci żelkowego misia. Żelki są bowiem po prostu przyjemne w stosowaniu i smaczne. 

Nowe żelki w ofercie występują w smakach: jabłkowym, cytrynowym i pomarańczowym. To sprawi, że z przyjemnością będą sięgać po nie dorośli, ale również i dzieci. Najnowsze misie mogą być bowiem stosowane także przez najmłodsze osoby – już od 3 roku życia.

Sama jestem mamą i wiem, że kobiety, wybierając produkty, myślą również o swoich najbliższych. Żelki z witaminą C, D czy Witaminy dla rodziny to rozwiązanie dla wszystkich domowników, a także okazja, żeby dzieciaki z przyjemnością przyswoiły witaminy” – mówi Agnieszka Owczarek, prezes firmy Noble Health. – “Jeśli nasze dziecko często grymasi, nie lubi jeść owoców lub warzyw to w tej sytuacji żelki z witaminami mogą być dobrą pomocą w zapewnieniu im optymalnej ilości składników odżywczych.”
Skład nowych żelek rzeczywiście zawiera sporą zawartość takich składników, np. Witamina C w 1 żelce zawiera 100% referencyjnej wartości spożycia tej witaminy. Z tego powodu dla dziecka wystarczy 1 żelka dziennie, a osoba dorosła może zjeść ich 2. Natomiast 2 żelki Witamin dla rodziny zawierają 100% witaminy E, tiaminy, niacyny, witaminy B6, kwasu foliowego i innych cennych składników.

Żelki mają również inne zalety. Spożycie smacznych misiów jest o wiele ciekawsze niż nudnych, a czasami po prostu trudnych do przełknięcia kapsułek czy tabletek. Ze względu na swoją delikatność, a także sam sposób spożywania (żelki najpierw należy dokładnie pogryźć), nie ma ryzyka, że coś zatrzyma się w gardle. Nie trzeba również mieć pod ręką wody do przepicia. Producent, czyli firma Noble Health działa w sektorze Premium Wellness, dlatego położono nacisk na jakość i bezpieczeństwo. Z tego względu sprawdzono również kaloryczność żelek. Dzienna dawka to jedynie 3 kalorie dla dziecka, a 6 dla dorosłego. Dodatkowo warto pamiętać, że np. proces mineralizacji zębów zaczyna się już w jamie ustnej, a żelki, dzięki swojemu składowi, zaczynają być trawione już na tym etapie.

Podsumowując: wygoda, smak, skład – to cechy, które sprawiają, że popularność suplementów diety w postaci żelek będzie tylko rosnąć, a firma Noble Health już pracuje z technologami nad kolejnymi żelkami: bez cukru, dla wegetarian czy wegan.

 

 photo fb_zps7hvweqzd.jpg

Ocena: 45

Komentarze (3)

 

 • 2017-03-22 11:45:50
  Zielnik
  Bardzo sprytny i smaczny sposób na podawanie wszystkich niezbędnych witamin dzieciom! Same pamiętają aby je brać:) Smak bardzo naturalny, nie chemiczny, atrakcyjny kształt i cena powodują, że będzie to mój stały suplement zawsze obecny w domu.
  IP: 91.227.56.194
 • 2017-03-22 11:27:24
  basia
  uwielbiam żelki!
  IP: 91.227.56.194
 • 2017-03-22 10:37:21
  Paulina
  Świetne, daje swojej córce jedną a sama zjadam dwie. Uwielbiamy ten moment w ciągu dnia! Ja stosuje też kolagen morski od Noble Health, działa cuda a najmłodsza już nie jestem!
  IP: 178.235.40.35
do góry strony