Uroda.com / Artykuły / Witaminowe żelki dla dorosłych i dzieci podbijają rynek!

Artykuły

Witaminowe żelki dla dorosłych i dzieci podbijają rynek!

2017-03-21


Duży sukces, jaki na rynku odniosły Misie na zdrowe włosy sprawił, że firma Noble Health postanowiła pójść za ciosem i przygotować kolejne suplementy diety w postaci żelek: Witaminy dla rodziny z kompleksem 11 składników odżywczych, Witaminę C i Witaminę D.

Autor: Uroda.com

Źródło: informacja prasowaPrzyczyna tak dużej popularności Misiów na zdrowe włosy tkwi nie tylko w bogatym składzie z biotyną, cynkiem, selenem czy miedzią, ale również w samej postaci żelkowego misia. Żelki są bowiem po prostu przyjemne w stosowaniu i smaczne. 

Nowe żelki w ofercie występują w smakach: jabłkowym, cytrynowym i pomarańczowym. To sprawi, że z przyjemnością będą sięgać po nie dorośli, ale również i dzieci. Najnowsze misie mogą być bowiem stosowane także przez najmłodsze osoby – już od 3 roku życia.

Sama jestem mamą i wiem, że kobiety, wybierając produkty, myślą również o swoich najbliższych. Żelki z witaminą C, D czy Witaminy dla rodziny to rozwiązanie dla wszystkich domowników, a także okazja, żeby dzieciaki z przyjemnością przyswoiły witaminy” – mówi Agnieszka Owczarek, prezes firmy Noble Health. – “Jeśli nasze dziecko często grymasi, nie lubi jeść owoców lub warzyw to w tej sytuacji żelki z witaminami mogą być dobrą pomocą w zapewnieniu im optymalnej ilości składników odżywczych.”
Skład nowych żelek rzeczywiście zawiera sporą zawartość takich składników, np. Witamina C w 1 żelce zawiera 100% referencyjnej wartości spożycia tej witaminy. Z tego powodu dla dziecka wystarczy 1 żelka dziennie, a osoba dorosła może zjeść ich 2. Natomiast 2 żelki Witamin dla rodziny zawierają 100% witaminy E, tiaminy, niacyny, witaminy B6, kwasu foliowego i innych cennych składników.

Żelki mają również inne zalety. Spożycie smacznych misiów jest o wiele ciekawsze niż nudnych, a czasami po prostu trudnych do przełknięcia kapsułek czy tabletek. Ze względu na swoją delikatność, a także sam sposób spożywania (żelki najpierw należy dokładnie pogryźć), nie ma ryzyka, że coś zatrzyma się w gardle. Nie trzeba również mieć pod ręką wody do przepicia. Producent, czyli firma Noble Health działa w sektorze Premium Wellness, dlatego położono nacisk na jakość i bezpieczeństwo. Z tego względu sprawdzono również kaloryczność żelek. Dzienna dawka to jedynie 3 kalorie dla dziecka, a 6 dla dorosłego. Dodatkowo warto pamiętać, że np. proces mineralizacji zębów zaczyna się już w jamie ustnej, a żelki, dzięki swojemu składowi, zaczynają być trawione już na tym etapie.

Podsumowując: wygoda, smak, skład – to cechy, które sprawiają, że popularność suplementów diety w postaci żelek będzie tylko rosnąć, a firma Noble Health już pracuje z technologami nad kolejnymi żelkami: bez cukru, dla wegetarian czy wegan.

 

 photo fb_zps7hvweqzd.jpg

Ocena: 45

Komentarze (4)

 

 • 2017-07-14 02:22:49
  FYtzBroGFGi
  Börse und Finanzen jeden Tag liest man davon in der Zeitung. Die Börse geht rauf, am nächsten Tag geht sie wieder runter. Wer als Laie sich da informieren möchte ist gut ausgehoben auf Webseiten die sich um aktuelle Finanz News kümmern. Börsen News, Wirtschaft News Wirtschafts- Nachrichten, das sind die ScsÃh¼sÃelwl¶rter auf der Suche nach guten Finanznews Blogs im Internet
  IP: 46.161.14.99
 • 2017-03-22 11:45:50
  Zielnik
  Bardzo sprytny i smaczny sposób na podawanie wszystkich niezbędnych witamin dzieciom! Same pamiętają aby je brać:) Smak bardzo naturalny, nie chemiczny, atrakcyjny kształt i cena powodują, że będzie to mój stały suplement zawsze obecny w domu.
  IP: 91.227.56.194
 • 2017-03-22 11:27:24
  basia
  uwielbiam żelki!
  IP: 91.227.56.194
 • 2017-03-22 10:37:21
  Paulina
  Świetne, daje swojej córce jedną a sama zjadam dwie. Uwielbiamy ten moment w ciągu dnia! Ja stosuje też kolagen morski od Noble Health, działa cuda a najmłodsza już nie jestem!
  IP: 178.235.40.35
do góry strony