Uroda.com / Artykuły / Wiosenny ruch z bidonem

Artykuły

Wiosenny ruch z bidonem

2011-02-16


Ruch, sport, muzyka – to domeny nowoczesnych i dynamicznych ludzi. OSHEE ma dla nich specjalną wiosenną propozycję – OSHEE Isotonic Sports Drink w limitowanej serii BIDONÓW.

Autor: sz

Źródło: info prasowe

Teraz, gdy rozkwitająca dookoła wiosna motywuje do działania, można wreszcie zapomnieć o nieporęcznych butelkach z napojami izotonicznymi – OSHEE BIDON zapewnia wygodę podczas nawet najbardziej intensywnego ruchu. Już nigdy nie trzeba będzie stawać w miejscu, aby chwycić butelkę z izotonikiem!

shutterstock_9904078.jpg
Wiosna to ta pora roku, kiedy wreszcie można strząsnąć z siebie zimowy kurz i głęboko odetchnąć ciepłym, pełnym tajemniczych zapachów powietrzem. To także czas odzyskiwania dobrej formy, która podczas zimnych, krótkich dni na chwilę została zapomniana... Fitness, muzyka i taniec, sport – biegi czy sztuki walki,lotniarstwo i kolarstwo zjazdowe – to dyscypliny które doskonale pomagają odzyskać świetną formę i są uprawiane przez coraz więcej aktywnych, żywiołowych osób. A dzięki napojom izotonicznym OSHEE Isotonic Sports Drink ludzie ci mogą szybko uzupełnić minerały i elektrolity, utracone podczas szalonych wiosennych eskapad i dynamicznych treningów i zapobiec odwodnieniu.

Kto jednak nie zna problemów z nieporęcznymi i śliskimi butelkami? OSHEE znalazło rozwiązanie – to napoje OSHEE Isotonic Sports Drink w BIDONACH – limitowanej serii butelek wielorazowego użytku. Ergonomiczny kształt, optymalna pojemność i specjalnie zaprojektowane żebrowania BIDONA sprawiają, że chwycenie butelki z izotonikiem nie wymaga przerywania biegu, tańca, czy jazdy na rowerze. A na następny dzień wystarczy ponownie wlać OSHEE Isotonic Sports Drink do jednego z kolorowych BIDONÓW i dalej ruszać w trasę, łapiąc wiosenną kondycję.
Kolorowe butelki to kolorowe smaki: 
* czarny – słoneczna pomarańcza,
* żółty – orzeźwiająca cytryna,
* biały – słodko-gorzki grejpfrut,
* czerwony – fantastyczny smak wiśni, 
* niebieski – to mieszanka wielu pysznych owoców.

Po co nam izotoniki? Aby jak najlepiej uzupełnić witaminy, węglowodany oraz elektrolity utracone podczas aktywnego spędzania czasu. Wyczerpujące treningi, szalone taneczne imprezy, ekscytujące wypady rowerowe wymagają zadbania o prawidłową równowagę wodno-elektrolitową. Dzięki OSHEE Isotonic Sports Drink w BIDONACH jest to możliwe i dodatkowo przyjemne, jak nigdy dotąd!


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony