Uroda.com / Artykuły / Wiosenne nowości WIBO

Artykuły

Wiosenne nowości WIBO

2013-03-14


Rozpocznij wiosnę z WIBO! Specjalnie przygotowana oferta pozwoli Ci wybrać kosmetyki, dzięki którym poczujesz wiosnę nie tylko w powietrzu, ale przede wszystkim na własnej skórze!

Autor: jp

Źródło: informacja prasowa

 

Trwałość i blask na 5 dni!

Last & Shine to lakier formułą wysokiego połysku, przygotowany z myślą o osobach, które stawiają na trwałość i połysk lakieru. Wyjątkowo trwałe, nasycone pigmentami kolory o przedłużonej trwałości do 5 dni. Wygodny pędzelek umożliwia szybką i sprawną aplikację o jednolitej powierzchni płytki bez smug. Dzięki zwartej formule odporne są na uderzenia, ścieranie oraz działanie detergentów. Nie zawiera substancji przyspieszających degradację paznokci

 ( cena: 5,99 zł)

 

Trwały i intensywny 

Woodoodporny eyeliner o głębokim odcieniu czerni. Szybko wysycha i łatwo się aplikuje dzięki specjalnemu pędzelkowi. Nawet niewprawną ręką wykonasz perfekcyjny makijaż oka na górnej i dolnej powiece, tuż przy linii rzęs.

 (cena: 8,29 zł)

 

 Perfekcyjny makijaż

Korektor 4in1 rozprowadza się równo i gładko korygując niedoskonałości, rozjaśniając przebarwienia skóry, kryjąc cienie pod oczami. Utrwala makijaż na cały dzień. Ma nowoczesne kompaktowe opakowanie. Korektor o kolorze różowym maskuje sińce pod oczami, zielony kamufluje popękane naczynka. Kolor jasny beż - maskuje wypryski a ciemny beż - modeluje kształt twarzy.

 (cena: 13,39 zł)

 


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony