Uroda.com / Artykuły / Walka o marzenia. Wywiad z Honoratą Skarbek

Artykuły

Walka o marzenia. Wywiad z Honoratą Skarbek

2013-10-16


ciąg dalszy...


W.D.:
Twoja miłość do muzyki jest chyba najsilniejsza. Skąd się wzięła ta pasja?

H.S.: Już od najmłodszych lat lubiłam śpiewać i występować przed publicznością. Swoją pierwszą piosenkę napisałam i skomponowałam w wieku 12 lat. Uczęszczałam na lekcje śpiewu, gry na gitarze oraz perkusji. Zaczęło się od śpiewania w szkolnych chórach, konkursach wokalnych, a zaraz przed podpisaniem kontraktu nagrałam kilka swoich autorskich utworów, które następnie wrzuciłam do Internetu, gdzie odnalazł mnie mój obecny manager.

W.D.: Nagrywałaś ostatnio nowy teledysk do piosenki „Insomnia” Jak wspominasz pracę na planie?

H.S.: Ojj była bardzo intensywna. W ciągu 2 dni zdjęciowych, nagrywaliśmy ponad 30 godzin. Pełniłam każdą z możliwych funkcji od piosenkarki, przez stylistę po reżysera. Kiedy angażuję się w jakiś projekt, daję z siebie wszystko, aby efekt finalny był zgodny z zamierzonym. Obecnie pracujemy nad montażem, do którego zdążyłam już nanieść kilkadziesiąt poprawek. Pierwszy raz od 1,5 roku powierzyłam produkcję swojego teledysku innej ekipie niż dotychczas, dlatego był to jeden wielki eksperyment... Zobaczymy co przyniosą efekty, sama umieram z ciekawości!

W.D.: Kto był pomysłodawcą scenariusza?

H.S.: Napisałam go sama, tak jak w przypadku moich innych teledysków. Ale jak na razie nie mogę zdradzić, co będzie można zobaczyć w tym klipie <śmiech> To tajemnica.

W.D.: To powiedz chociaż, gdzie był kręcony.

H.S.: W Tarnowie w 4 różnych lokalizacjach. Podczas kręcenia jednej ze scen po godzinie 22:00, a były to głośne i niebezpieczne drifty samochodami, na plan zjechało się kilka wozów policyjnych, ale załagodziliśmy sytuację <śmiech>

W.D.: Kiedy teledysk można obejrzeć wasze dzieło w TV?

H.S.: Powinien pojawić się jeszcze w tym miesiącu, tj. w sierpniu.

W.D.: Dlaczego zdecydowałaś się nagrywać piosenki również po angielsku?

H.S.: Moja pierwsza płyta pt. „Honey”, którą wydałam 2 lata temu była w całości nagrana w języku angielskim. Byłam pierwszą debiutantką w Polsce, która zdecydowała się na tak ryzykowny krok. Na szczęście stacje radiowe i telewizje muzyczne przychylnie zareagowały na mój anglojęzyczny projekt muzyczny i dostałam od nich ogromne wsparcie. Na prośbę moich fanów na mojej drugiej płycie „Milion” jest połowa piosenek w języku polskim, a druga połowa w języku angielskim.

W.D.: Póki co, z niecierpliwością czekam na klip do piosenki „Insomnia”<śmiech> Dziękuję za rozmowę.

H.S.: Dziękuję również.

Wywiad przeprowadziła i opracowała Wioleta Derkowska.
Źródło fotografii: www.honorata-skarbek.com


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony