Uroda.com / Artykuły / Voodoo – nowa, intrygująca kolekcja artègo

Artykuły

Voodoo – nowa, intrygująca kolekcja artègo

2013-11-09


Kolekcja Voodoo została stworzona z myślą o kobietach ceniących sobie elegancję połączoną z najnowszymi trendami zarówno we fryzjerstwie jak i w stylizacji ubrań.

Autor: pr

Źródło: informacja prasowaMagia, kontrola umysłu, przejmowanie ciała. Voodoo to jedno z bardziej intrygujących wierzeń świata. Podstawą religii wywodzącej się z Afryki są tak zwane „rytuały opętania”. Uczestnicy obrzędu wchodząc w trans, oddają się duchom bogów, które opanowują ich ciała. To właśnie ci bogowie, a dokładnie cztery boginie reprezentujące różne sfery życia zainspirowały Krzysztofa Pajora i Marcina Machnickiego - stylistów marki artègo i przyczyniły się do powstania najnowszej, niezwykle magicznej kolekcji fryzur.

Scalenie tajemniczości i demoniczności, prostota kolorów oraz szaleństwo stylizacji Zuo Corp. stanowią o świeżym spojrzeniu marki artègo na współczesną modę ulicy. Kolekcja Voodoo została stworzona z myślą o kobietach ceniących sobie elegancję połączoną z najnowszymi trendami zarówno we fryzjerstwie jak i w stylizacji ubrań.

Cztery boginie, które skupiły uwagę stylistów marki artègo i stały się źródłem inspiracji dla nowej kolekcji Voodoo to: OSZUN, OYA, YEMAYA, BRIGITTE.


Stylizacja 1:
OSZUN– bogini miłości, władczyni namiętności.
Piękna i młoda kobieta, która jest patronką min.czarownic.

Na delikatnie wilgotne włosy zaaplikowano spray ROOT LIFTER artègo, który podniósł  je u nasady, natomiast na ich całą długość i końce nałożono delikatną piankę nawilżającą MIRACLE MOUSSE artègo. Całość  wysuszono. W przedniej części fryzury ułożono fale, resztę włosów pokarbowano na całej długości i delikatnie podtapirowano. Na koniec, fryzurę utrwalono lakierem UP AND DOWN artègo, a detale podkreślono sprayem nabłyszczającym SHINE ON ME artègo.

Kosmetyki użyte do stylizacji:

Spray unoszący włosy u nasady ROOT LIFTER,
Pojemność: 300 ml, cena: 37,90 PLN
Pianka nawilżająca MIRACLE MUSSE,
Pojemność: 250 ml, cena: 37,90 PLN
Lakier w sprayu UP AND DOWN,
Pojemność: 400, cena: 37,90 PLN
Spray nabłyszczający SHINE ON ME,
Pojemność: 250 ml,  cena: 34,90 PLNStylizacja 2:
OYA – odważna i piękna wojowniczka, władczyni sił natury.

Może objawiać się łagodnie i spokojnie, aby chwilę później spustoszyć całą okolicę.


Po umyciu włosów szamponem SILVER MAGICAL COLOR artègo, który neutralizuje żółte refleksy, na całą długość włosów nałożono żel nabłyszczający lekko utrwalający SHAPING GLAZE artègo. Za pomocą suszarki i okrągłej szczotki zrobiono loki, co zwiększyło objętość fryzury i dodało jej sprężystości. Do uzyskania efektu połysk-mat użyto pasty do modelowania PLAY POMATT artègo i sprayu mocno utrwalającego HOT SHOT artègo.

Kosmetyki użyte do stylizacji:
Szampon SILVER MAGICAL COLOR,
Pojemność: 300 ml, cena: 31,50 zł
Żel nabłyszczający lekko utrwalający SHAPING GLAZE,
Pojemność: 300 ml, cena:37,90 zł
Pasta do modelowania PLAY POMATT,
Pojemność: 75 ml, cena: 37,90 zł
Spray mocno utrwalający HOT SHOT,
Pojemność: 500 ml, cena: 37,90 zł

Galeria

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony