Uroda.com / Artykuły / Uśmiechnięte kobiety mają łatwiej

Artykuły

Uśmiechnięte kobiety mają łatwiej

2013-05-07


ciąg dalszy...

Kompleks numer 4: Luka w uśmiechu


Straciłaś ząb i dlatego nie śmiejesz się spontanicznie. Zakrywasz usta i myślisz tylko o tym, że wszyscy widzą czarną dziurę w miejscu górnej czwórki. Zamiast się wpędzać w kompleksy uzupełnij brak. Nie licz na to, że zęby się zejdą i zamaskują ubytek. Zęby faktycznie przesuną się w stronę pustej przestrzeni, ale pociągnie to za sobą lawinę niekorzystnych zmian. Przesuną się nie tylko najbliższe zęby, ale następne i następne. W efekcie nawet jedynki nie będą symetryczne. Zaczniesz po prostu krzywo się uśmiechać.

Masz do wyboru dwa rozwiązania: most lub korona na implancie. - Implanty są lepsze dla reszty uzębienia, ponieważ nie wymagają szlifowania sąsiednich żywych zębów – przekonuje ekspert UNIDENT UNION Dental Spa. Implant i zespolona z nim korona doskonale imitują naturalne uzębienie - możesz gryźć i żuć bez obaw. Trwałość uzupełnień implantologicznych uznaje się za dożywotnią, czyli dzięki nim już na zawsze odzyskasz pewność siebie, spontaniczność i pogodę ducha. Nie mylił się Voltaire – stracony dzień bez uśmiechu.Iwona Gnach-Olejniczak
, lekarz stomatolog z 24-letnim doświadczeniem, od kilkunastu lat praktykująca implantologię i ortodoncję. Jako jedna z pierwszych lekarzy w Polsce zdobyła AKREDYTACJĘ IMPLANTOLOGICZNĄ EUROPEJSKIEGO STOWARZYSZENIA IMPLANTOLOGII STOMATOLOGICZNEJ oraz MINISTERSTWA ZDROWIA. Członkini Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej i Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz International Association of Orthodontics i European Association for Osseointegration. Założycielka wrocławskiej kliniki UNIDENT UNION Dental Spa, w której stosuje zaawansowane techniki medyczne. Zwolenniczka interdyscyplinarnego leczenia, oferująca autorskie formy terapii, łączące stomatologię zachowawczą z implantologią, ortodoncją, stomatologią estetyczną i medycyną estetyczną. Opatentowała w Polsce metodę Dental Face Liftingu®. Stomatolog gwiazd. Zdobywczyni tytułu najlepszej kliniki stomatologicznej w Polsce w konkursie TOP Design 2010. Ekspert aktywnie współpracujący z mediami.

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony