Artykuły

Dziecko


zdowe dziecko

W domu pojawił się mały człowiek chcesz, żeby czuł się komfortowo i nic go nie bolało. Dbasz o jego potrzeby, pielęgnujesz, dostarczasz niezbędne składniki odżywcze. Czy jest coś więcej, co możesz dla niego zrobić od tych pierwszych miesięcy życia? Zdecydowanie tak, mianowicie pomasuj swojego szkraba… »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Większość z Was pewnie lubi pływać. Doskonale znacie dobroczynny wpływ wody na nasz organizm. Do tej pory chodziłyście same lub z partnerem czy przyjaciółmi, ale teraz gdy jest ktoś jeszcze zastawiacie się co zrobić? Zabrać maluszka na basen? Czy mu się spodoba? Czy nie będzie płakał? Jakie są wskazania i przeciwwskazania? Wspólne spędzanie czasu na basenie to doskonały pomysł! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

lato

Lato, słońce, upał… Wydaje się, że pogoda w sam raz na spacer i zabawę dziecka na świeżym powietrzu. Młode mamy chętnie zabierają dzieci na place zabaw czy do parku. Niestety często zapominają o podstawowej ochronie swoich pociech przed słońcem. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

dziecko u fryzjera

Sprawa wydaje się błaha, jednak dla maluszka wizyta w salonie może okazać się nie lada przeżyciem. Czy uświadomić maleństwo, czy bez uprzedzenia zaprowadzić do fryzjera? Co zrobić, aby wizyta nie zakończyła się atakiem histerii, a dziecko wyszło z uśmiechem na twarzy i modną fryzurą na głowie? »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Era marzeń o amerykańskim śnie, dawno przebrzmiała. Jednak Stany Zjednoczone potrafią wciąż zaskakiwać swoimi pomysłami, a niekiedy udziwnieniami. W lansowaniu nowych trendów również wciąż przodują, dlatego nikogo nie zdziwi fakt, że to właśnie w Ameryce powstają ośrodki Spa dla nastolatków i dzieci. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony