Artykuły

Dziecko


dziecko

Coraz więcej dzieci boryka się z problemem nadmiernej masy ciała. Już co piąte dziecko ma nadwagę lub jest otyłe! Jakie są tego przyczyny – popularność fast foodów, sklepiki szkolne sprzedające chipsy zamiast zdrowych kanapek? Nie tylko… Co powoduje, że nasze dzieci są coraz grubsze i jak temu przeciwdziałać? »

Ocena: 0
Komentarze (2)

dziecko

Opalanie dziecka jest niezdrowe. Zbyt długie przebywanie na słońcu powoduje oparzenia słoneczne, które są groźne dla skóry. Żeby im zapobiec wystarczy pięć minut - tyle zajmuje posmarowanie dziecka kremem, które ochroni je przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

dziecko

Niewielu osobom wizyta u lekarza stomatologa kojarzy się z czymś przyjemnym. Często jest to spowodowane przykrymi przeżyciami związanymi z leczeniem zębów w dzieciństwie, wizytami w szkolnym gabinecie i okropną fluoryzacją. Dlatego istotne jest przygotowanie dziecka do pierwszych wizyt, tak aby nie kojarzyły mu się z czymś nieprzyjemnym. »

Ocena: 50
Komentarze (3)

ciąża

Przyszłe mamy powinny otaczać siebie i rodzące się w nich życie wyjątkową troską i opieką, powinny unikać sytuacji nerwowych, zapewnić sobie oraz maleństwu maksimum komfortu i spokoju. »

Ocena: 45
Komentarze (3)

dziecko

Miałaś kiedyś obiekcje przed podróżą samolotem z małym dzieckiem? Jeśli tak to zupełnie nie potrzebnie, gdyż lot z maluszkiem wcale nie musi stanowić problemu, wystarczy się po prostu dobrze do niego przygotować… »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony