Artykuły

Dziecko


podróż

Nie jest niebezpieczna, ale bywa bardzo uciążliwa. Podpowiadamy, co zrobić, aby podróż nie stała się pasmem nieprzyjemnych dolegliwości. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Czy można ustrzec malucha przed jesienną infekcją? Na pewno warto próbować. Stosując porady naszych ekspertów, wzmocnisz odporność dziecka i dzięki temu sezon jesienno – zimowy nie będzie taki straszny! »

Ocena: 45
Komentarze (12)

niemowlak

Odkąd nasze dziecko pojawiło się na świecie, cieszymy się z każdego dnia spędzonego wspólnie. Obserwujemy, jak maluch się rozwija, rośnie. Czekamy na każdy uśmiech. W tym czasie także walczymy z infekcjami, wysypkami, podrażnieniami i innymi dolegliwościami. Takie są właśnie uroki macierzyństwa. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

słońce

Wyjazd z dziećmi nad morze lub jezioro wymaga odpowiedniego przygotowania. Prócz podstawowego ekwipunku przydadzą się przedmioty, dzięki którym zabawa na słońcu będzie całkowicie bezpieczna. W szczególności zadbajmy o ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UV. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

przyszłą mama

Radość, smutek, euforia, strach, niepewność, poczucie odpowiedzialności, bezgraniczna miłość, bezradność, zmęczenie, przywiązanie, to uczucia, które pojawiają się wraz z przyjściem dziecka na świat i które będą nam towarzyszyć już do końca życia. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony