Artykuły

Dziecko


kosmetyki dla dzieci

Zastanawiałaś się nad tym, dlaczego skóra twojego dziecka nie jest tak gładka i miękka, jak spodziewałaś się oglądając reklamy telewizyjne? Przyczyn może być kilka – zaburzenia gospodarki hormonalnej, reakcja na zmianę środowiska czy nowy proszek do prania, a także alergia skórna na skład popularnych kosmetyków dla dzieci. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

ferie z dzieckiem

Ferie zimowe z małym dzieckiem nie muszą oznaczać wielkiego stresu i wypchanego dodatkowymi torbami pod sam dach samochodu. Dla rodziców i dziecka taki wyjazd powinien być przede wszystkim czasem wspólnego relaksu, a dla samego malucha nową lekcją wrażeń. O czym należy pamiętać, zabierając na dłuższą wycieczkę niemowlaka, dwulatka lub pięciolatka? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

mustela bebe

Skóra dziecka przez pierwsze 3 lata życia intensywnie się rozwija i stopniowo dojrzewa, aby skutecznie pełnić rolę bariery ochronnej. Jest wrażliwa i delikatna. Wymaga specjalistycznej i kompleksowej ochrony. »

Ocena: 20
Komentarze (2)

cukier w diecie dziecka

Każdy rodzic wie, że znaczne spożycie cukru szkodzi zdrowiu, a brak rozwagi w wyborze słodkości u dzieci skutkować może nawet cukrzycą – kolejną chorobą cywilizacyjną naszych czasów. Nie zawsze pamiętamy jednak, że kształtowanie prawidłowych postaw żywieniowych dziecka zaczyna się właściwie od jego narodzin. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

skóa dziecka

Skóra jest największym organem człowieka. Spełnia bardzo ważne funkcje ochronne, dlatego warto o nią dbać . Poświęć trochę czasu, by znaleźć odpowiednie produkty naturalne i dokonać mądrego wyboru w drogerii. A może sama spróbujesz zrobić kosmetyk pielęgnacyjny dla szkraba? »

Ocena: 50
Komentarze (2)
do góry strony