Artykuły

Ciąża


poród naturalny

Bolesność piersi, popękane naczynka i ból w kroczu to tylko niektóre dolegliwości, na jakie najczęściej skarżą się kobiety po porodzie naturalnym. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

ciąża

Masz wadę wzroku? Jeszcze kilkanaście lat temu lekarze odradzaliby ci zajście w ciążę. Jednak najnowsze badania potwierdzają - nawet wysoka wada wzroku pozwala urodzić dziecko… i to naturalnymi metodami. »

Ocena: 30
Komentarze (5)

sport w ciazy

„Nie przemęczaj się”, „Musisz się oszczędzać” – takie rady często słyszą od bliskich przyszłe mamy. To jednak nie oznacza, że w tym czasie należy całkowicie zrezygnować z ruchu. Wręcz przeciwnie – odpowiednio dobrany trening sprawia, że ciążowe dolegliwości są mniej dokuczliwe, a po porodzie łatwiej jest wrócić do dawnej sylwetki. »

Ocena: 48
Komentarze (8)

wakacje przed porodem

Jeśli latem jesteś w ciąży nie oznacza to wcale, że musisz rezygnować z wakacyjnych planów. Po konsultacji z lekarzem i przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności, słoneczne dni spokojnie możesz spędzić na śródziemnomorskiej wyspie, nad jeziorem lub w górach. »

Ocena: 45
Komentarze (3)

ubrania dla kobiet w ciąży

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, kiedy jej ciało wyraźnie się zmienia. Coraz częściej kobiety przestają kojarzyć okres ciąży z noszeniem rozciągniętych koszul, obszernych T-shirtów i spodni ogrodniczek. Obecnie przyszła mama chce wyglądać pięknie i wyjątkowo, a dzięki marce Happy mum jest to możliwe ! »

Ocena: 50
Komentarze (4)
do góry strony