Uroda.com / Artykuły / Uroda w ciąży

Artykuły

Uroda w ciąży


skóa dziecka

Skóra jest największym organem człowieka. Spełnia bardzo ważne funkcje ochronne, dlatego warto o nią dbać . Poświęć trochę czasu, by znaleźć odpowiednie produkty naturalne i dokonać mądrego wyboru w drogerii. A może sama spróbujesz zrobić kosmetyk pielęgnacyjny dla szkraba? »

Ocena: 50
Komentarze (2)

podróż

Nie jest niebezpieczna, ale bywa bardzo uciążliwa. Podpowiadamy, co zrobić, aby podróż nie stała się pasmem nieprzyjemnych dolegliwości. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

ciąża

Czy istnieje jakiekolwiek racjonalne wytłumaczenie dla faktu,że można w ciągu jednej krótkiej chwili skonsumować słoik koreczków śledziowych, które w ciągu drugiej krótkiej chwili można zagryźć słoiczkiem masła czekoladowego? »

Ocena: 50
Komentarze (243)

ciąża

Jesteś w ciąży? Chcesz aktywnie spędzić najbliższe 9 miesięcy? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Taniec brzucha! To świetny relaks dla ciała i umysłu, doskonała metoda pozbycia się ciążowych dolegliwości i świetne przygotowanie do trudów porodu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

jedzenie

Czy można być na diecie, będąc w ciąży? Czy warto liczyć kilogramy? Czy jeść dla dwojga, czy za dwoje? Poznaj opinie naszych specjalistów! »

Ocena: 50
Komentarze (1)
do góry strony