Uroda.com / Artykuły / Uroda w ciąży

Artykuły

Uroda w ciąży


żelazo

Odpowiedni poziom żelaza oraz kwasu foliowego w organizmie jest bardzo ważny dla przyszłych mam i ich dzieci. Niedobór żelaza może doprowadzić do zmniejszonej wagi noworodka, a nawet przedterminowego porodu. Natomiast niedobór kwasu foliowego może doprowadzić do zwiększonego ryzyka wad cewy nerwowej, a nawet poronień. Chcąc zapewnić dziecku prawidłowy rozwój należy już od chwili poczęcia zadbać o to, by dostarczyć organizmowi niezbędnych składników. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

ciąża

Zamiast radykalnie ograniczać kalorie, zadbaj przede wszystkim o jakość tego, co nakładasz na talerz. Dzięki temu dostarczysz sobie i dziecku wszystkiego, czego oboje potrzebujecie, a poza tym stopniowo wrócisz do swojej dawnej figury. »

Ocena: 47
Komentarze (0)

włosy w ciąży

Dlaczego przyszłe mamy borykają się z problemem wypadania włosów? Powodów może być kilka. Najczęstszymi przyczynami wypadania włosów w czasie ciąży jest wzmożona aktywność hormonów, niewłaściwie zbilansowana dieta czy nieodpowiednia pielęgnacja. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

ciąża

Masz problemy z opuchlizną nóg? Na udach pojawiły się rozstępy, a kręgosłup daje Ci się we znaki? Pora na masaż. Jeśli nie stać Cię na ten profesjonalny w gabinecie, zaangażuj swojego partnera. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Są niekwestionowanym symbolem kobiecości, ukochanym przez mężczyzn i opiewanym przez zachwyconych twórców ze wszystkich epok. Są także jednym z najbardziej przydatnych i najłatwiej dostępnych w diagnostyce medycznej oraz kryminalistyce tworów organizmu, ze względu na zdolność do magazynowania danych. Mowa oczywiście o włosach, będących naszą chlubą lub powodem ciągłych zmartwień. Jak dbać o nie w tym szczególnym okresie, jakim dla każdej z nas jest ciąża? »

Ocena: 38
Komentarze (6)
do góry strony