Uroda.com / Artykuły / Uroda w ciąży

Artykuły

Uroda w ciąży


cukier w diecie dziecka

Każdy rodzic wie, że znaczne spożycie cukru szkodzi zdrowiu, a brak rozwagi w wyborze słodkości u dzieci skutkować może nawet cukrzycą – kolejną chorobą cywilizacyjną naszych czasów. Nie zawsze pamiętamy jednak, że kształtowanie prawidłowych postaw żywieniowych dziecka zaczyna się właściwie od jego narodzin. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

żylaki

Będąc w ciąży kobiety troszczą się o prawidłowy jej przebieg, regularnie odwiedzając ginekologa, dbają o prawidłowe odżywianie, często korzystając z porad dietetyków, niejednokrotnie dbają o ciało w salonach kosmetycznych, niestety równie często lekceważą lub nie są świadomymi, iż podczas ciąży na szczególną uwagę zasługują żyły, a wizyta u flebologa jest wręcz konieczna, aby uniknąć późniejszych komplikacji. »

Ocena: 45
Komentarze (1)

sposoby na rozstępy

Oczekiwanie na macierzyństwo to ważny i piękny okres w życiu kobiety. Niestety, wiele kobiet odczuwa to na swoim ciele. W skutek szybkiego przybierania na wadze skóra rozszerza się i pozostawia tzw. rozstępy. Jak sobie z nimi poradzić? »

Ocena: 45
Komentarze (3)

płeć dziecka

Wiadomość o ciąży w życiu przyszłych rodziców to prawdziwa rewolucja. Choć zdrowie dziecka to priorytet, sytuacja się komplikuje, gdy w grę zaczyna wchodzić płeć maleństwa. W tym wypadku nie wszyscy rodzice są zgodni – zwłaszcza jeśli jest to pierwsze dziecko w rodzinie. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

poród

Poród to ogromny wysiłek dla kobiety. Ważne jest przygotowanie się na finał ciąży. Uczestnictwo w zajęcach szkoły rodzenia pomaga przygotować się do narodzin. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony