Uroda.com / Artykuły / Uroda w ciąży

Artykuły

Uroda w ciąży


sport w ciazy

„Nie przemęczaj się”, „Musisz się oszczędzać” – takie rady często słyszą od bliskich przyszłe mamy. To jednak nie oznacza, że w tym czasie należy całkowicie zrezygnować z ruchu. Wręcz przeciwnie – odpowiednio dobrany trening sprawia, że ciążowe dolegliwości są mniej dokuczliwe, a po porodzie łatwiej jest wrócić do dawnej sylwetki. »

Ocena: 48
Komentarze (8)

wakacje przed porodem

Jeśli latem jesteś w ciąży nie oznacza to wcale, że musisz rezygnować z wakacyjnych planów. Po konsultacji z lekarzem i przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności, słoneczne dni spokojnie możesz spędzić na śródziemnomorskiej wyspie, nad jeziorem lub w górach. »

Ocena: 45
Komentarze (3)

ubrania dla kobiet w ciąży

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, kiedy jej ciało wyraźnie się zmienia. Coraz częściej kobiety przestają kojarzyć okres ciąży z noszeniem rozciągniętych koszul, obszernych T-shirtów i spodni ogrodniczek. Obecnie przyszła mama chce wyglądać pięknie i wyjątkowo, a dzięki marce Happy mum jest to możliwe ! »

Ocena: 50
Komentarze (4)

Dziewięć miesięcy ciąży to bardzo szczególny czas dla każdej kobiety. Musi ona nie tylko podwójnie dbać o zdrowe swoje i dziecka, ale także przygotować się na przyjście na świat maleństwa. Wbrew pozorom te 38 ciążowych tygodni mija bardzo szybko. Dlatego warto zaplanować kolejne trymestry tak, aby ze wszystkim zdążyć przed porodem. »

Ocena: 50
Komentarze (3)

zabiegi kosmetyczne dla kobiet w ciąży

Każda kobieta chce czuć się piękna, zadbana i młoda. To również tyczy się pań spodziewających się potomstwa. Wiele salonów kosmetycznych oraz centrum spa posiada w swej ofercie usługi skierowane właśnie do przyszłych mam. »

Ocena: 50
Komentarze (5)
do góry strony