Uroda.com / Artykuły / Uroda w ciąży

Artykuły

Uroda w ciąży


ferie z dzieckiem

Ferie zimowe z małym dzieckiem nie muszą oznaczać wielkiego stresu i wypchanego dodatkowymi torbami pod sam dach samochodu. Dla rodziców i dziecka taki wyjazd powinien być przede wszystkim czasem wspólnego relaksu, a dla samego malucha nową lekcją wrażeń. O czym należy pamiętać, zabierając na dłuższą wycieczkę niemowlaka, dwulatka lub pięciolatka? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

skóra dziecka

Aby skóra małego dziecka w pełni zachowała swoje funkcje ochronne musi być odpowiednio pielęgnowana. Należy zatem dbać o higienę oraz o właściwe nawilżenie i natłuszczenie skóry malucha. Zapewni to skuteczną ochronę przed powstawaniem podrażnień i odparzeń oraz przed chorobotwórczymi bakteriami i grzybami. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

in vitro

Od 1 lipca leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego jest w Polsce bezpłatne. Dowiedz się, jakie trzeba spełnić warunki, żeby mieć do niego prawo. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

ciąża a zabiegi kosmetyczne

Wiele Polek nie zdaje sobie sprawy jak ważna jest pielęgnacja ciała w czasie ciąży. Chodzi nie tylko o stosowanie odpowiedniej diety i przyjmowanie specjalnych suplementów. Bardzo ważne jest także dbanie o ciało od zewnątrz. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

problemy intymne

Wiele kobiet po porodzie głośno narzeka na nadmiar tkanki tłuszczowej, ogólne problemy ze skórą oraz na przebarwienia. Rzadko jednak mówi się o innych problemach natury urodowej, związanych z intymnymi sferami naszego ciała. Mowa oczywiście o biuście i kroczu, które z naturalnych przyczyn po narodzinach dziecka są najbardziej narażone na zmiany. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony