Uroda.com / Artykuły / Uroda w ciąży

Artykuły

Uroda w ciąży


poród naturalny

Bolesność piersi, popękane naczynka i ból w kroczu to tylko niektóre dolegliwości, na jakie najczęściej skarżą się kobiety po porodzie naturalnym. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

jak kąpać noworodka

Kąpiel noworodka powinna być krótka, ale też przyjemna. W tym celu należy odpowiednie preparaty myjące dobrać do wieku dziecka oraz typu jego skóry. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

mleko w diecie dziecka

Nawet, gdy dziecko wyrosło z okresu niemowlęcego, mleko nadal jest dla niego najwartościowszym posiłkiem. Z nim otrzymuje niezbędne składniki odżywcze. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

piękna w ciąży

Ciąża to szczególny okres w życiu każdej kobiety. Jednak wbrew temu, co się powszechnie sądzi, przyszłe mamy nie zawsze czują się wtedy pięknie i kwitnąco. Skóra ulega bowiem zmianom, a jej ogólna kondycja się pogarsza. Dla przyszłych mam został stworzony zabieg Motherhood, który jest w stanie przywrócić elastyczność i blask skóry. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

kosmetyki dla dzieci

Zastanawiałaś się nad tym, dlaczego skóra twojego dziecka nie jest tak gładka i miękka, jak spodziewałaś się oglądając reklamy telewizyjne? Przyczyn może być kilka – zaburzenia gospodarki hormonalnej, reakcja na zmianę środowiska czy nowy proszek do prania, a także alergia skórna na skład popularnych kosmetyków dla dzieci. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony