Uroda.com / Artykuły / Uroda w ciąży

Artykuły

Uroda w ciąży


pielęgnacja w ciąży

Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, które proponuje dzisiejsza kosmetologia, niosą za sobą szereg korzyści. Jednak trzeba wiedzieć kiedy zrezygnować ,z niektórych zabiegów. Szczególna ostrożność dotyczy przede wszystkim kobiet w ciąży, które w tym okresie, muszą specjalnie na siebie uważać. »

Ocena: 44
Komentarze (49)

dziecko u fryzjera

Sprawa wydaje się błaha, jednak dla maluszka wizyta w salonie może okazać się nie lada przeżyciem. Czy uświadomić maleństwo, czy bez uprzedzenia zaprowadzić do fryzjera? Co zrobić, aby wizyta nie zakończyła się atakiem histerii, a dziecko wyszło z uśmiechem na twarzy i modną fryzurą na głowie? »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Era marzeń o amerykańskim śnie, dawno przebrzmiała. Jednak Stany Zjednoczone potrafią wciąż zaskakiwać swoimi pomysłami, a niekiedy udziwnieniami. W lansowaniu nowych trendów również wciąż przodują, dlatego nikogo nie zdziwi fakt, że to właśnie w Ameryce powstają ośrodki Spa dla nastolatków i dzieci. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Każdy dorosły marzy o tym, aby posiadać tak gładką i zdrową skórę, jaką mają niemowlęta i małe dzieci. Skóra ta nie ma żadnych zmarszczek, ale też pory nie są w ogóle widoczne. Taka skóra jest dla nas dorosłych jedynie marzeniem, dlatego musimy zadbać o to, aby nasz maluch cieszył się piękną skórą jak najdłużej… »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Mamo pomaluj mi paznokcie, mamo pomaluj mnie szminką. To takie słodkie – myślisz, dajesz się namówić 4-latce na niewinny makijaż. Uważaj jednak na kosmetyki kolorowe. Naukowcy udowodnili, że związki chemiczne zawarte w kosmetykach są szkodliwe, a u dzieci zaburzają dojrzewanie. »

Ocena: 50
Komentarze (0)
do góry strony