Uroda.com / Artykuły / Uroda w ciąży

Artykuły

Uroda w ciąży


joga w ciąży

Joga jest potężnym narzędziem do pełnej transformacji fizycznej i psychospołecznej, ale musi być dostosowana do wielu czynników takich jak np. wiek, płeć, sytuacja rodzinna, sytuacja zawodowa, ewentualne problemy zdrowotne, cechy psychiczne. Jednym z takich szczególnych stanów do których należy dostosować praktykę jest okres ciąży i połogu u kobiety. »

Ocena: 48
Komentarze (1)

Większość z Was pewnie lubi pływać. Doskonale znacie dobroczynny wpływ wody na nasz organizm. Do tej pory chodziłyście same lub z partnerem czy przyjaciółmi, ale teraz gdy jest ktoś jeszcze zastawiacie się co zrobić? Zabrać maluszka na basen? Czy mu się spodoba? Czy nie będzie płakał? Jakie są wskazania i przeciwwskazania? Wspólne spędzanie czasu na basenie to doskonały pomysł! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Ciekawą formą aktywności fizycznej w ciąży, zaraz po pływaniu i jodze – są spacery i gimnastyka. Ten sposób spędzania czynnie wolnego czasu nie tylko wpływa korzystnie na nasze i dziecka płuca, a w dodatku nic nie kosztuje. Podpowiadamy, jakie ćwiczenia są odpowiednie dla kobiet w ciąży. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

lato

Lato, słońce, upał… Wydaje się, że pogoda w sam raz na spacer i zabawę dziecka na świeżym powietrzu. Młode mamy chętnie zabierają dzieci na place zabaw czy do parku. Niestety często zapominają o podstawowej ochronie swoich pociech przed słońcem. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

ciąża

Wielkimi krokami zbliża się lato. Po serii powodzi, pogoda nas nie oszczędza. Teraz czas na wielkie upały. Jak przetrwać upały, jeśli akurat jesteś w ciąży? Czy w ogóle da się normalnie funkcjonować będąc o kilka kilogramów cięższą? Jest kilka prostych sposobów, które sprawią, że będziemy się cieszyć gorącą pogodą. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony