Uroda.com / Artykuły / Uroda w ciąży

Artykuły

Uroda w ciąży


zdowe dziecko

W domu pojawił się mały człowiek chcesz, żeby czuł się komfortowo i nic go nie bolało. Dbasz o jego potrzeby, pielęgnujesz, dostarczasz niezbędne składniki odżywcze. Czy jest coś więcej, co możesz dla niego zrobić od tych pierwszych miesięcy życia? Zdecydowanie tak, mianowicie pomasuj swojego szkraba… »

Ocena: 0
Komentarze (2)

stopy

Poruszaliśmy niedawno temat zabiegów pielęgnacyjnych, które może, a nawet powinna wykonywać kobieta w ciąży. Jedną z takich rzeczy jest właściwa troska i pielęgnacja stóp. Dziś postaramy się podpowiedzieć Ci, jak zadbać o swoje stopy, aby lekko nosiły Cię przez cały okres ciąży. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

melazma

Melazma jest zwiększoną pigmentacją skóry. Dotyka ona wielu kobiet, zarówno tych biorących tabletki antykoncepcyjne, jaki ciężarnych, ale zdecydowanie częściej występuje w tym drugim przypadku. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

ciąża

Ciąża i po ciąży, świat rodziców wywrócił się do góry nogami. Pojawił się mały człowiek, który potrzebuje opieki i pielęgnacji. Dobrze, ale co ze świeżo upieczoną mamą? Przecież każda mamuśka marzy o tym, żeby jej ciało wróciło do równowagi. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

aqua aerobic

Jeśli jesteś w ciąży i chciałabyś zrobić coś dla siebie i swojego ciała, to ten wywiad na pewno Cię zainteresuje. Aqua Aerobic dla kobiet w ciąży to doskonałe rozwiązanie dla pań, które chcą zadbać o swoją kondycję będąc w „odmiennym” stanie. »

Ocena: 0
Komentarze (5)
do góry strony