Uroda.com / Artykuły / Uroda w ciąży

Artykuły

Uroda w ciąży


mięśnie Kegla

Nie trzeba znać się na medycynie żeby wiedzieć, że mięśnie, których się zbyt często nie używa, z czasem działają coraz słabiej. Dlatego warto być przez cały czas aktywnym, by zachowywać sprawność mięśni w każdym wieku. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

chudnięcie

Modna, nowoczesna, a przede wszystkim szczupła - to marzenie niejednej młodej mamy. By osiągnąć te cele, kobiety stosują różne, czasem nawet niecodzienne rozwiązania. Ważne jednak, by marzenia o pięknym ciele nie przysłoniły nam radości czerpanej z równie pięknego etapu w naszym życiu, jakim jest ciąża i okres karmienia. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

bielizna

Modna, funkcjonalna i kusząca – taka jest bielizna nowozelandzkiej firmy HOTmilk dla Pań w ciąży i karmiących mam. Bielizna HOTmilk, stworzona przez kobiety dla kobiet to wyjątkowe produkty w przystępnych cenach. »

Ocena: 50
Komentarze (11)

W czasie ciąży skóra ulega znacznemu rozciągnięciu na brzuchu, często pojawiają się rozstępy nawet jeśli były stosowane preparaty temu zapobiegające. Duże znaczenie mają tutaj geny, kondycja mięśni i skóry przed ciążą. »

Ocena: 50
Komentarze (5)

dziecko

Miałaś kiedyś obiekcje przed podróżą samolotem z małym dzieckiem? Jeśli tak to zupełnie nie potrzebnie, gdyż lot z maluszkiem wcale nie musi stanowić problemu, wystarczy się po prostu dobrze do niego przygotować… »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony