Uroda.com / Artykuły / Uroda w ciąży

Artykuły

Uroda w ciąży


dziecko

Opalanie dziecka jest niezdrowe. Zbyt długie przebywanie na słońcu powoduje oparzenia słoneczne, które są groźne dla skóry. Żeby im zapobiec wystarczy pięć minut - tyle zajmuje posmarowanie dziecka kremem, które ochroni je przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

dziecko

Niewielu osobom wizyta u lekarza stomatologa kojarzy się z czymś przyjemnym. Często jest to spowodowane przykrymi przeżyciami związanymi z leczeniem zębów w dzieciństwie, wizytami w szkolnym gabinecie i okropną fluoryzacją. Dlatego istotne jest przygotowanie dziecka do pierwszych wizyt, tak aby nie kojarzyły mu się z czymś nieprzyjemnym. »

Ocena: 50
Komentarze (3)

Mówi się, że ciąża jest najpiękniejszym okresem w życiu kobiety. Często jednak towarzysząca burza hormonalna, lęk o maleństwo i zmieniająca się sylwetka, mogą zaburzyć spokój przyszłej mamy. Jak utrzymać stan równowagi w ciąży i o czym warto wiedzieć, zanim Maluszek przyjdzie na świat. »

Ocena: 45
Komentarze (1)

ciąża

Przyszłe mamy powinny otaczać siebie i rodzące się w nich życie wyjątkową troską i opieką, powinny unikać sytuacji nerwowych, zapewnić sobie oraz maleństwu maksimum komfortu i spokoju. »

Ocena: 45
Komentarze (3)

Dziewięć miesięcy ciąży to czas, w którym ciało kobiety przechodzi głębokie przeobrażenia. Szczególnym wyzwaniom musi sprostać skóra. O tym, jak utrzymać ją w dobrej kondycji podczas ciąży oraz po porodzie mówią eksperci Laboratoires Expanscience. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony